Instalterm Technika grzewcza i sanitarna Artur Życki

Instalacje centralnego ogrzewania

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Kościuszki 48, 32-065 Krzeszowice małopolskie
(5 opinii) napisz opinię
Telefon
(12) 282 62 64
Instalterm Technika grzewcza i sanitarna Artur Życki

Informacje

Opis działalności
Instalterm Technika grzewcza i sanitarna to firma, której właścicielem jest Artur Życki. Działalność powstała w 1998 roku i znajduje się w Krzeszowicach na terenie województwa małopolskiego. Instalterm oferuje wykonanie różnego typu instalacji wodno-kanalizacyjnych.
Produkty i usługi
Ponad dwadzieścia lat praktyki zawodowej wzbogaciło nas o cenne doświadczenie oraz wiedzę. Przez ten czas wykonaliśmy liczne instalacje, zarówno zwykłe, jak i te bardziej skomplikowane.

Specjalizujemy się w instalacjach nowych systemów grzewczych, wodno-kanalizacyjnych oraz kolektorów słonecznych. W zakres naszych usług wliczamy także montaż kotłów gazowych i buforowych.
Ponadto wykonujemy prace modernizacyjne w istniejących już instalacjach. Naszym zadaniem jest usunąć wszelkie usterki oraz ulepszyć je, aby funkcjonowały one w pełni efektywnie.

Oferta:
- instalacje centralnego ogrzewania,
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- instalacje gazowe,
- instalacje solarne,
- instalacje pod kominek,
- klimatyzacje i wentylacje,
- przyłącza wodociągowe,
- przyłącza kanalizacyjne,
-materiały budowlane.

Kompleksowo wykonujemy usługi, zapewniając materiały, transport i odpowiednich fachowców. Zatrudniamy wyłącznie wyszkolonych pracowników, którzy poważnie traktują powierzone obowiązki i wykonują je dużym zaangażowaniem oraz rzetelnością. Nasza praca rozpoczyna się już na etapie planowania. W czasie wykonywania zlecenia cały czas jesteśmy do dyspozycji Klienta.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Instalterm Technika grzewcza i sanitarna, która znajduje się w Krzeszowicach. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
oświęcimski, wielicki, wadowicki, krakowski, olkuski, chrzanowski

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
J
Julian
Zapewnili wszystkie materiały, przewieźli je i wykonali instalację. Wszystko odbyło się sprawnie, polecam.
T
Tymek
Jestem bardzo zadowolony z usług. Nie musiałem się o nic martwić.
Ł
Łuki
Poprosiłem o modernizację starej instalacji, która już nie pracowała tak, jak bym sobie tego życzył. Teraz jest dużo wydajniejsza i bardziej ekonomiczna.
K
Kuba
Montowali u mnie solary. Materiały są bardzo wysokiej jakości. Polecam.
A
Adam
Ta firma to prawdziwy profesjonalizm. Zleciłem wykonanie kompletnej instalacji od podstaw w nowym domu. Jestem bardzo zadowolony z usług. Wszystko zostało wykonane zgodnie z moimi oczekiwaniami.