Prasto2 Jakub Płaczek

Stolarstwo to nasza praca, codzienność i pasja

Stolarze
ul. Krzywa 9A, 32-065 Krzeszowice małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
603 881 208
603881208
biuro@prasto.pl
Może cię zainteresować
Prasto2 Jakub Płaczek

Informacje

Opis działalności
Firma PRASTO2, której właścicielem jest Jakub Płaczek, działa na rynku od 2012 roku. Siedziba naszej działalności zlokalizowana jest w Krzeszowicach, na terenie województwa małopolskiego. W naszym zakładzie stolarskim tworzymy wyjątkowe drzwi i okna.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest stolarstwo. Proponujemy naszym Klientom realizację nietypowych projektów, a także rekonstrukcję starych elementów drewniane. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego też Klienci zlecają ją produkcje elementów o nietypowych rozmiarach, wzorach i skomplikowanych materiałach.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

- drzwi wewnętrzne,
- drzwi zewnętrzne,
- okna,
- schody,
- altany.

Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakość materiałach, a jest to dąb, buk, sosna czy też jesion. Renowacją mebli i nie tylko zajmujemy się już od wielu lat. Naszą specjalnością jest jednak renowacja drzwi i okien drewnianych. Wyjątkowe drzwi i okna znajdujące się w kamienicach, kościołach oraz innych zabytkach są elementem historii i sztuki, o który należy profesjonalnie zadbać.

Zabiegi renowacji pozwalając przedłużyć żywotność okien i drzwi oraz obniżyć koszty ogrzewania nawet o 30%. Kolejnym ważnym elementem jest poprawa ich wyglądu. Nasza wykwalifikowana kadra służy pomocą oraz fachową poradą na każdym etapie współpracy. O renowacji drewna wiemy wszystko.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą PRASTO2 z Krzeszowic.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
świętokrzyskie, małopolskie, śląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Malwina
Warto skorzystać z usług tej firmy. Zapewniają sprawną usługę renowacji oraz atrakcyjne ceny.
M
Marceli
Jestem właścicielem kamienicy, której drzwi przed renowacją były w opłakanym stanie. Wiedziałem, że pod grubą warstwą farby olejnej oraz "dzieł sztuki" ulicznych artystów kryje się prawdziwe piękno. Firma Prasto2 udowodniła to w 100%.
H
Herbert
Jestem bardzo zadowolony z renowacji drzwi w naszej szkole. Drzwi nie były poddawane renowacji już wiele lat. Ta firma wykonała renowacje sprawnie i profesjonalnie.