"Prasto 2" Jakub Płaczek

Stolarstwo to nasza praca, codzienność i pasja!

Stolarze
ul. Krzywa 9a, 32-065 Krzeszowice małopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
603 881 208
603881208
biuro@prasto.pl
Adres korespondencyjny
ul. Krzywa 9a, 32-065 Krzeszowice małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Witamy na naszych stronach i zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą usługowo-handlową naszej firmy. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dając im wiele przyjemności z użytkowania naszych wyrobów.

W swojej ofercie posiadamy:
drzwi drewniane zewnętrzne
schody
wyroby seryjne
usługi stolarskie
sprzedaż drewna
altany i inne konstrukcje ogrodowe
renowacje

Stolarstwo to nasza praca, codzienność i pasja!

Jesteśmy firmą z rodzinnymi tradycjami. Stolarstwem zajmujemy nieprzerwanie się od czterech pokoleń. Lata doświadczeń oraz ciągłe doskonalenie naszych umiejętności i pogłębianie wiedzy pozwala nam zaspokajać coraz bardziejzróżnicowane potrzeby szerokiego grona naszych klientów. Kadra pracownicza chętnie pomaga i doradza Państwu w dokonaniu najlepszych wyborów,znajdywaniu najlepszych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Opis działalności
Drzwi, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, schody, schody dębowe, schody bukowe, altany, meble ogrodowe, renowacja, wyroby seryjne, usługi stolarskie, sprzedaż drewna, podłogi, parkiety, producent schodów, producent drzwi, producent mebli na zamówienie, producent ogrodzeń drewnianych.
Produkty i usługi
Realizujemy szeroki zakres prac stolarskich, wykończeniowych, czy konserwacyjnych - odnawiamy, rekonstruujemy stare elementy drewniane. W zasadzie każde zlecenie należy traktować indywidualnie. Nietypowe rozmiary, wielość wzorów, skomplikowanie materiałów często nie pozwalają na standaryzację, dlatego w razie jakichkolwiek pytań, wycen, planów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Spośród naszej oferty wyszczególnić można:

• DRZWI - wewnętrzne i zewnętrzne, nietypowego typu, kształtu, czy rozmiaru. Jesteśmy w stanie wykonać każdy wzór, jak i odtworzyć taki, co niekiedy bywa konieczne przy pracach kościelnych, pałacowych itp. Chętnie pomożemy i doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania, wzoru czy technologii.

• SCHODY - Produkujemy głównie schody dębowe, lecz także bukowe, sosnowe oraz jesionowe. Na zamówienie jednak, jesteśmy w stanie wykonać schody z dowolnego gatunku drewna. Montujemy stopnie drewniane na wylanej konstrukcji betonowej, jak i na własnej - drewnianej.

• ALTANY I INNE KONSTRUKCJE OGRODOWE

• RENOWACJA - Od wielu lat zajmujemy się renowacją mebli i stolarki użytkowej. We współpracy z wyspecjalizowanymi firmami konserwatorskimi pomagaliśmy dokonać renowacji elementów wielu obiektów sakralnych, publicznych, jak i wynikających ze zleceń indywidualnych.

• WYROBY SERYJNE - Wykonujemy produkty seryjne takie jak podłogi, parkiety, podbitki oraz wiele innych, tak we własnym zakresie jak i na zamówienie. Podejmujemy w tym zakresie z firmami oraz osobami prywatnymi.

• USŁUGI STOLARSKIE - Nasza kadra poza produkcją, jest w stanie wykonać dla Państwa wszelkiego rodzaju usługi stolarskie. Każda taka usługa jest omawiana oraz wyceniana indywidualnie.

• SPRZEDAŻ DREWNA - Handlujemy tarcicą iglastą i liściastą. Na składzie jednak posiadamy głównie dębinę, buczynę, sosnę, oraz świerk. Jesteśmy w stanie zamówić większość gatunków drewna w przeróżnych rozmiarach.
Marki i specjalizacje
Drzwi, schody, altany, konstrukcje ogrodowe, renowacja, wyroby seryjne, usługi stolarskie, sprzedaż drewna.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Oświęcim, Wieliczka, Myślenice, Olkusz, Sucha Besk., Kraków, Proszowice, Miechów, Wadowice, Chrzanów

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń