Jrm Technologie Jacek Sarnek

Sprzedaż wysokiej jakości sepiolitu, bentonitu, atapulgitu

Pasze
ul. Miękińska 52A, 32-065 Krzeszowice małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 360 995
Może cię zainteresować
Jrm Technologie Jacek Sarnek

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy JRM Technologie znajduje się w Krzeszowicach, w powiecie krakowskim, w województwie małopolskim. Działalność prowadzimy od 2014 roku.
Produkty i usługi
Działamy zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Prowadzimy sprzedaż naturalnych produktów na bazie bentonitu, sepiolitu i atapulgitu do odpowiednich sektorów gospodarki. Zapewniamy szeroki asortyment dodatków mineralnych, które wykorzystywane są w dziedzinach, takich jak: oczyszczanie ścieków, żywienie zwierząt, inżynieria lądowa, budownictwo, uzdatnianie wody, oczyszczanie parafin i olejów.

Oferujemy między innymi ziemie bielące, sorbenty i produkty chemiczne. W skład tych ostatnich wchodzi przede wszystkim Strong Cleaner, służący do mycia i odtłuszczania zabrudzonych powierzchni. Posiadamy także Ceramic Cleaner. Jest to preparat czyszcząco-dezynfekujący. Nie zabraknie u nas również soli drogowej.

Ponadto można zakupić u nas dodatki do pasz produkowane na bazie sepiolitu czy pył kąpielowy dla szynszyli. Pył ten nie pozostaje na sierści zwierząt, idealnie chłonie wilgoć i likwiduje zapachy. Jest bezpieczny zarówno dla zwierząt, jak i ludzi.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy JRM Technologie.
Marki i specjalizacje
Naszym głównym dostawcą, którego jesteśmy dystrybutorem w Polsce jest hiszpańska firma Tolsa. Działa ona od ponad 50 lat w wymiarze międzynarodowym.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń