Ulejczyk Jarosław. FHU. Montaż i wykonawstwo instalacji sanitarnych

Instalacje grzewcze i sanitarne

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Wspólna 1, 32-091 Masłomiąca małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ulejczyk Jarosław. FHU. Montaż i wykonawstwo instalacji sanitarnych

Informacje

Opis działalności
Firma prowadzona przez Jarosława Ulejczyka istnieje na rynku od 2002 roku. Specjalizuje się w instalacjach grzewczych. Siedziba działalności znajduje się w miejscowości Masłomiąca, w województwie małopolskim.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie instalacji sanitarnych i grzewczych. Firma specjalizuje się w montażu i serwisie urządzeń, znajdujących się w domach jednorodzinnych, domach w zabudowie szeregowej, kamienicach oraz budynkach użyteczności publicznej. W ofercie znajdują się między innymi:

- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- instalacje gazowe,
- klimatyzacja,
- wentylacja,
- centralne odkurzacze,
- instalacje solarne,
- instalacje odnawialne.

Uzupełnieniem oferty są pompy turystyczne oraz instalowanie rekuperacji. Zespół firmy składa się z wysoko wykwalifikowanych osób, które dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zdobyły głębokie zaufanie wśród wielu Klientów. Interesanci mogą liczyć na usługi najwyższej jakości, najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Marki i specjalizacje
Cersanit, Duravit, Grohe, Geberit, Hansa Grohe, Oras, Koło, Koremag, Roca, Pool-Spa, Sanha, Uponor, Geberit, Kan, Roth, Ariston, Brotje, De Dietrich, Elektromet, Galmet, Defro,Sas, Saunier Duval, Vaillant, Junkers, Viessmann, Immergas, Enix, Jaga, Radson, Purmo, Vogel & Not, Vasco, Zenhder, Kermi, rekuperacja, rekuperatory

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń