Stolarstwo Kurek

Zakład stolarski - produkcja schodów, altan i mebli na wymiar

Stolarze
32-065 Miękinia 406 małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Stolarstwo Kurek
32-065 Miękinia 406 małopolskie
Telefon
Stolarstwo Kurek

Informacje

Opis działalności firmy Stolarstwo Kurek w Miękinia
Nazywam się Bartosz Kurek i jestem założycielem pracowni stolarskiej "Kurek", która znajduje się w Miękini, w województwie małopolskim. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Drewno jest pięknym i naturalnym surowcem, który jak żaden materiał drewnopochodny, ma oryginalne sęki i barwy. W porównaniu do płyt MDF oraz tak zwanych sklejek wyróżnia go również bardzo duża wytrzymałość na uderzenia i pękanie. Zaimpregnowany służy użytkownikom przez dziesiątki lat i doskonale nadaje się do produkcji elementów wykończeniowych.

Jako właściciel zakładu stolarskiego "Kurek" doceniam te niesamowite właściwości drewna i korzystając z wybranych gatunków, wykonuję:
- schody drewniane,
- meble kuchenne,
- meble ogrodowe,
- drzwi zewnętrzne,
- drzwi wewnętrzne.

Dostęp do specjalnych pilarek, stołów warsztatowych, dłut, frezów i pił, pozwala mi dowolnie formować drewno i wykonywać z niego najróżniejsze akcesoria wnętrzarskie.

Klienci bardzo często zamawiają u mnie na przykład schody w konstrukcji tradycyjnej, wiszącej, albo kręconej. W połączeniu ze starannie wykończoną balustradą drewnianą, stalową, czy szklaną, tworzą bardzo elegancki i niepowtarzalny wystrój całego mieszkania lub biura.

Oprócz schodów, z ogromną przyjemnością wykonuję też meble ogrodowe, takie jak na przykład altany, pergole, stoły oraz wiele innych elementów małej architektury.

Oczywiście równie popularne są drewniane meble kuchenne. Ekologiczny surowiec nadaje się do tworzenia najróżniejszych aranżacji, a w tym wyjątkowych frontów do szafek wiszących i stojących, zabudowy sprzętów AGD, blatów, wysepek kuchennych i innych projektów przygotowanych przez samych Klientów, czy projektantów wnętrz.

Jako stolarz chętnie doradzę w doborze wytrzymałych materiałów, a w tym okuć meblowych. Zachęcam do kontaktu z pracownią "Kurek" w Miękini.
Zasięg działania
Firma Stolarstwo Kurek z lokalizacji: Miękinia świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie, świętokrzyskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
F
Filip
Pan Bartosz Kurek to świetny stolarz, który w ciągu kilku dni zrealizował dla nas projekt na schody kręcone do domu. Zamówił materiały, wyprodukował stopnie i poręcze oraz sam wykonał montaż. Konstrukcja jest bardzo stabilna i wytrzymała.