Zakład Rozbioru Mięsa Salon Mięsny

Firma zajmuje się rozbiorem mięsa wołowego, wieprzowego, cielęciny, drobiu.

Producenci mięsa, wędlin i drobiu
Górna 84a, 32-091 Michałowice małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 361 309
Salon Mięsny ul.Wysłouchów 6a/3, 30-611 Kraków
602361309
Adres korespondencyjny
Górna 84a, 32-091 Michałowice małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma od 2004 roku zajmuje się rozbiorem oraz hurtową i detaliczną sprzedażą mięsa. Działa na terenie Michałowic w województwie małopolskim.
Produkty i usługi
Zakład Rozbioru Mięsa to hurtownia, która zajmuje się rozbiorem różnego rodzaju mięs. Oferuje sprzedaż hurtową do sklepów, lokali gastronomicznych oraz instytucji, a także detaliczną w autoryzowanych punktach handlowych. Firma posiada szeroki wybór mięsa oraz podrobów, przez co może dotrzeć do wielu klientów, a co za tym idzie, dopasować się do ich gustów i preferencji.

W ofercie znajduje się m.in.:
- wieprzowina,
- wołowina
- cielęcina,
- drób – kurczak, indyk, kaczka, gęś
By móc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się powiększać naszą ofertę również o wyroby wędliniarskie.

Firma posiada dobrze wyposażone chłodnie, przez co mięso może spełniać określone standardy. Jest to także gwarancja, że mięso pozostaje świeże. Mięso pochodzi jedynie od zaufanych polskich producentów, co jest gwarantem wysokich walorów smakowych i jakościowych.

Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług Zakład może poszczycić się szerokim gronem zadowolonych klientów oraz owocną współpracą z wieloma instytucjami i przedsiębiorstwami.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń