Grzegorz Frankowski Kamieniarstwo

Usługi kamieniarskie na najwyższym poziomie.

Usługi kamieniarskie
32-084 Mników 248 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Grzegorz Frankowski Kamieniarstwo

Informacje

Opis działalności
Proponujemy Państwu szeroki wachlarz usług z zakresu kamieniarstwa. Właścicielem prowadzonego przez nas zakładu jest Grzegorz Frankowski. Nasza siedziba znajduje się w Morawicy, w województwie małopolskim, ale posiadamy również oddział w Mnikowie.
Produkty i usługi
Proponujemy Państwu szeroki wachlarz usług z zakresu kamieniarstwa. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z kamienia, a także pracami konserwacyjnymi oraz renowacyjnymi. Oferujemy wiele gotowych produktów, a także realizujemy Państwa indywidualne zamówienia.

Oferujemy bogaty wybór kamienia. Są to na przykład:
- marmury,
- granity,
- trawertyny,
- gnejsy,
- piaskowce.

Podczas produkcji wykorzystujemy jedynie wysokogatunkowe kamienie, które pochodzą od sprawdzonych dostawców z Polski i innych krajów. Zapewniamy także mnogość wyboru oraz różnorodność kolorów i trwałość stosowanych surowców. Posiadamy także specjalistyczny, nowoczesny sprzęt do obróbki kamienia.

Naszą specjalnością jest produkcja grobowców oraz nagrobków granitowych. Zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze nagrobka, a także jego transport we własnym zakresie i późniejszy montaż. Proponujemy ponad 70 gotowych wzorów o różnych kształtach, wymiarach i sposobach wykończenia.

Nasze inne produkty to między innymi kuchenne blaty z kamienia, parapety i schody kamienne oraz elementy małej architektury ogrodowej. Proponujemy także demontaż nagrobków związany z pochówkiem, ich renowację oraz liternictwo nagrobne. Zawsze terminowo i dokładnie wykonujemy swoje zadania.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego zakładu kamieniarskiego, zlokalizowanego w Morawicy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń