Marek Toporek Skaner

Sprawdzamy nieszczelność dachów płaskich

Dachy i rynny
ul. Żeromskiego 22, 32-090 Słomniki małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
607 591 350
Adres korespondencyjny
ul. Żeromskiego 22, 32-090 Słomniki małopolskie

Informacje

Opis działalności
MTSkaner to firma prowadzona przez Marka Toporka w Słomnikach, w powiecie krakowskim, w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo od 2014 roku zajmuje się bezinwazyjną lokalizacją uszkodzeń dachów płaskich.
Produkty i usługi
Firma MT Skaner bezinwazyjnie wykrywa zawilgocenia izolacji termicznej dachu oraz ścian budynków, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania. Dzięki nowoczesnym detektorom wilgoci i termometrów możemy szybko i ekonomicznie wykrywać zawilgocenie w izolacji termicznej budynków.

W naszej ofercie znajda Państwo takie usługi jak:

- diagnostyka dachów płaskich,
- lokalizacja uszkodzeń,
- doradztwo w doborze pokryć.

Nowoczesne specjalistyczne urządzenia, które posiadamy, pozwalają na szybki i tani pomiar dużych połaci dachowych, a także trudno dostępnych miejsc. Pomiary wykorzystujemy do tworzenia kosztorysów, wycen oraz doboru ilości materiałów potrzebnych do pokrycia dachu.

Zielone dachy są przyszłością dla nowoczesnych miast. Dachy zielone są nie tylko estetyczne i ekologiczne, ale również niepalne, co wpływa na ich atrakcyjność. Przyczyniają się do ochrony klimatu, oszczędzania energii i ograniczenia spływu wód opadowych z dachów.

Zapraszamy do kontaktu z firmą MT Skaner ze Słomnik.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń