Autohandel Skiba Janusz

Import samochodów bezwypadkowych i wynajem autolawet

Pomoc drogowa
ul. Wolności 21, 32-090 Słomniki małopolskie
Poniedziałek 8:00 - 23:00
Wtorek 8:00 - 23:00
Środa 8:00 - 23:00
Czwartek 8:00 - 23:00
Piątek 8:00 - 23:00
Sobota 8:00 - 23:00
Niedziela 8:00 - 23:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Autohandel Skiba Janusz

Informacje

Opis działalności
Firma Autohandel pod kierownictwem Janusza Skiby oferuje zawsze sprawne autolawety do wynajęcia, import samochodów bezwypadkowych oraz najlepsze i najtańsze OC i AC już od 1997 roku. W ofercie znajduje się też usługa pomocy drogowej. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Słomniki. Założyciel zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Firma Autohandel działa na rynku już od niemal dwóch i pół dekady. Oferuje swoim Klientom możliwość wynajęcia auto lawety na terenie Krakowa na własnych zasadach tj. na tak długo jak chcesz i w takiej ilości sztuk jak sam aktualnie potrzebujesz!

Warto zaznaczyć, że do prowadzenia autolawety nie trzeba żadnych specjalistycznych uprawnień, wystarczy jedynie najpowszechniejsze prawo jazdy kategorii B, co powoduje, że odpadają również koszty zatrudniania kierowcy – autolawetę może prowadzić równie dobrze sam wynajmujący. Tego rodzaju rozwiązanie to idealny sposób na oszczędności zarówno dla firm chcących ograniczyć wydatki związane z wyposażeniem w odpowiednią flotę pojazdów jak i dla osób fizycznych potrzebujących lawety do celów prywatnych, np. przetransportowania uszkodzonego samochodu z odległego miasta czy nawet sprowadzenia go z zagranicy.

Wystarczy jeden telefon i autolaweta jeszcze dziś może być do Twojej dyspozycji!
Firma podejmuje się także importu pojazdów z Niemiec oraz pozostałych krajów Europy. Oferowane samochody są bezwypadkowe i serwisowane. Firma umożliwia również wyjazd wraz z Klientem po samochód znaleziony w Internecie.

Pracownicy pomogą załatwić wszelkie formalności związane ze sprowadzeniem samochodu z zagranicy oraz w sposób profesjonalny weryfikujemy stan techniczny samochodu i dokumenty samochodu.

Sprowadzone samochody sprzedawane są na fakturę VAT. Klient otrzymuje komplet dokumentów potrzebnych do rejestracji.

Oferta obejmuje takie usługi jak:

- sprowadzanie aut z Niemiec,
- sprowadzanie aut z Holandii,
- wynajem auto-lawety,
- ubezpieczenia.

Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW, ASSISTANCE w wariantach podstawowych jak i bardzo rozbudowanych ubezpieczenie opon, szyb, bagażu ubezpieczenia dla osób poniżej 25 roku życia ubezpieczenia dla osób bez zniżek i krótkim stażem bezwypadkowej jazdy ubezpieczenia dla taksówek i wypożyczalni samochodów bez zwyżek.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń