Ireneusz Patrzałek Usługi Ogólnobudowlane

Usługi tynkarskie i posadzkarskie

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Długa 39, 32-095 Sieciechowice małopolskie
(2 reviews) napisz opinię
Ireneusz Patrzałek Usługi Ogólnobudowlane
ul. Długa 39, 32-095 Sieciechowice małopolskie
Telefon
Ireneusz Patrzałek Usługi Ogólnobudowlane

Informacje

Opis działalności firmy Ireneusz Patrzałek Usługi Ogólnobudowlane w Sieciechowice
Ireneusz Patrzałek i jestem właścicielem firmy budowlanej Ir-Bud, która specjalizuje się w wykonywaniu tynków maszynowych i posadzek. Jej siedziba znajduje się w Sieciechowicach, w woj. małopolskim.
Produkty i usługi
Moja firma działa na rynku od 2010 roku, zajmując się pracami wykończeniowymi. Jej specjalnością jest wykonawstwo tynów maszynowych oraz posadzek przemysłowych. Doświadczenie w branży i profesjonalny sprzęt pozwalają sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów oraz uzyskiwać oczekiwane wykończenie powierzchni podłóg, ścian i sufitów.

Dla inwestorów moja firma jest w stanie wykonać tynki maszynowe gipsowe oraz cementowo-wapienne, a także posadzki samopoziomujące w domach i mieszkaniach. Wykonuje też wylewki cementowe i anhydrytowe, które pozwalają na uzyskanie idealnie również i gładkiej powierzchni.

Pracownicy mojej firmy dysponują wiedzą i doświadczeniem, by odpowiednio dobierać technikę wykończenia oraz właściwe materiały do danego rodzaju powierzchni. Do prac wykorzystują produkty cenionych producentów chemii budowlanej jak Knauf, Dolina Nidy, Baumit czy Alpol.

Osoby zainteresowane usługami Ir-Bud zapraszam do kontaktu ze mną. Chętnie udzielę dodatkowym informacji oraz dokonam indywidualnej wyceny prac.
Zasięg działania
Firma Ireneusz Patrzałek Usługi Ogólnobudowlane z lokalizacji: Sieciechowice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
K
Kamil
Współpracowaliśmy z nimi kolejny raz i jesteśmy zadowoleni. Pomieszczenie zrobione świetnie.
I
Igor
Solidna firma tynkarska. Roboty zostały wykonane w ustalonym terminie.