Rothlehner podesty ruchome spółka z o.o.

Sprzedaż, wynajem i serwis podnośników koszowych, podestów ruchomych oraz zwyżek

Podnośniki
ul. Energetyków 4, 32-050 Skawina małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
122675811
info@rothlehner.pl
122675541
Dyrektor Techniczny: Robert Mytych
600870787
r.mytych@rothlehner.pl
Media społecznościowe
Rothlehner podesty ruchome spółka z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma Rothlehner zajmuje się sprzedażą oraz wynajmem podnośników koszowych, podestów ruchomych i innych maszyn. Dodatkowym obszarem działalności firmy jest serwis takich urządzeń. W ofercie znajdą państwo używane podnośniki koszowe oraz fabrycznie nowe podesty ruchome i zwyżki.
Produkty i usługi
Nasza Firma, Rothlehner podesty ruchome sp. z o.o., jest częścią niemieckiej grupy Rothlehner, od kilkudziesięciu lat działającej w Europie na rynku podnośników koszowych i podestów ruchomych. W naszej ofercie znajdą państwo maszyny zarówno używane jak i fabrycznie nowe, w tym: podnośniki koszowe GSR i Bronto Skylift montowane na podwoziach samochodów, podesty nożycowe, masztowe, przegubowe i teleskopowe Haulotte i PB Lifttechnik, zwyżki Denka Lift montowane na przyczepach oraz wysięgniki specjalistyczne i gąsienicowe BlueLift oraz Falcon Spider. Nie mniej ważną gałęzią działalności naszej firmy jest wynajem oraz serwis podnośników, podestów oraz zwyżek. Potrzebny jest twojej firmie podnośnik koszowy, lub chcesz wynająć zwyżkę, odwiedź naszą stronę internetową i skontaktuj się z nami!

Posiadamy w ofercie:
* Podesty nożycowe
* Przegubowo Teleskopowe
* Specjalistyczne
* Podesty masztowe
* Podesty na przyczepach
* Podesty na samochodach
* Ładowarki teleskopowe

Wynajmujemy podnośniki koszowe samobieżne wraz z operatorem na terenie całego kraju. Wynajmowane podnośniki są na bieżąco serwisowane i konserwowane co jest gwarancją niezawodności i bezpieczeństwa pracy.
Podnośniki wynajmujemy do:

- Prace dekarskie
- Prace blacharskie
- Przycinanie drzew
- Mycie i montaż elewacji
- Malowanie elewacji
- Montaż oświetlenia zewnętrznego
- Konserwacje oświetlenia zewnętrznego
- Pielęgnacje zieleni
- Montaż i konserwacja reklam
- Prace filmowe i fotograficzne
i wiele innych

W czasach, gdy terminowość i niezawodność są podstawą sukcesu dobrze prosperującego przedsiębiorstwa, skuteczny serwis blisko klienta jest naszym niezaprzeczalnych atutem. Firma Rothlehner zatrudnia wysokiej klasy specjalistów i doświadczonych pracowników, którzy pozostają do Państwa dyspozycji podczas całego procesu sprzedaży i użytkowania maszyny.
Marki i specjalizacje
Wykwalifikowany personel serwisu Rothlehner jest do państwa dyspozycji 24 godziny na dobę pod numerem 600 870 787. Nasz mobilny Serwis działa na terenie całego kraju - dysponujemy flotą pojazdów serwisowych wyposażonych w narzędzia oraz sprzęt specjalistyczny niezbędny do wykonywania napraw podestów ruchomych na miejscu u Klienta, a - gdy zajdzie taka potrzeba - nasz transport dostarczy Państwu urządzenie we wskazane miejsce.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń