Restauracja pod Irysami S.C. Tomasz Topolski, Krzysztof Topolski

Nowe, atrakcyjne miejsce na kulinarnej mapie Skawiny.

ul. Kazimierza Wielkiego 8a, 32-050 Skawina małopolskie
poniedziałek 10:00 - 20:00
wtorek 10:00 - 20:00
środa 10:00 - 20:00
czwartek 10:00 - 20:00
piątek 10:00 - 20:00
sobota 10:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 20:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
504 148 259
Adres korespondencyjny
ul. Kazimierza Wielkiego 8a, 32-050 Skawina małopolskie

Informacje

Opis działalności
Oferujemy szeroki wachlarz potraw dedykowanych na różnorodne okazje. Od zwyczajnego obiadu poprzez "spotkania w interesach" aż do uroczystych kolacji. Organizujemy także wesela, chrzciny, komunie i urodziny. Świadczymy także wszelkiego rodzaju usługi cateringowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Dla nas najważniejszy jest klient dlatego przychodząc do nas masz pewność tego, że dania, które serwujemy są przygotowane przez naszą firmę od podstaw. Produkty przez nas stosowane są naturalne oraz starannie wybierane po to, abyś był zadowolony.

W ofercie "Codziennego lunchu" możesz dostać to na co właśnie masz ochotę. Samodzielnie kreujesz to co chcesz a za 100 g zapłacisz jedynie 3,29 zł. Codziennie zmieniamy menu.

Na wyjątkowe spotkania ze znajomymi, rodziną, pracownikami czy osobami, na których Ci zależy dania z naszego menu na pewno pozwolą w pełni się z tego cieszyć. Możesz liczyć na dania najwyższej jakości przygotowane według Twoich upodobań. Z nami wejdziesz na zupełnie nowe kulinarne horyzonty!

*Przystawki
*Zupy
*Sałatki
*Dania główne
*Desery
*Makarony
*Pierogi
*Napoje zimne, ciepłe, alkohole i piwa.

Organizujemy:
*wesela
*chrzciny
*urodziny
*komunie
*stypy
*imprezy firmowe
*wigilie firmowe

Każde wydarzenie jest jest inne, a naszym zadaniem jest dostosowanie się do indywidualnych zapotrzebowań naszych klientów. Oferujemy organizację takich imprez powyżej 90 osób. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami takiej oferty na naszej stronie internetowej.

Catering
Proponujemy usługi cateringowe wszelkiego typu. Komercyjne wydarzenia, codzienne posiłki. Realizujemy kompleksowe wyposażenie imprez w Skawinie, Krakowie i okolicznych miejscowościach. Możemy przywieźć stoły, sztućce, zastawy, dekorację i realizację dźwięku.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ż
Żaba
2013-01-26 17:10:41
Lokal świetnie urządzony z bardzo przyjemnym klimatem . Obsługa bardzo miła i świetnie zorganizowana. Co do jedzenia -bardzo smaczne i efektownie podane.