Centrum Edukacji Nuna

Szkoła języka angielskiego

Szkoły i kursy językowe
ul. Korabnicka 77, 32-050 Skawina małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
602 597 415
Adres korespondencyjny
ul. Korabnicka 77, 32-050 Skawina małopolskie

Informacje

Opis działalności
Centrum Edukacji Nuna znajduje się w Skawinie, w powiecie krakowskim, w województwie małopolskim. Jest to szkoła nowatorskich rozwiązań, gdyż grupy liczą tutaj maksymalnie 4 osoby.
Produkty i usługi
W naszej szkole językowej uczymy języka angielskiego w przyjaznej atmosferze, ale poza tym wymagamy od uczniów systematycznie wykonywanej pracy domowej i maksymalnego skupienia na zajęciach. O ewentualnym nieprzygotowaniu zawsze informujemy rodziców.

Nasi podopieczni cały czas rozwijają swój warsztat językowy, co jest możliwe, dzięki wykonywaniu prezentacji, aktywnemu udziałowi w dyskusjach oraz tworzeniu dialogów. Za cel postawiliśmy sobie nauczenie uczniów płynnej komunikacji oraz wzbogacenie ich słownictwa.

W miarę możliwości tworzymy grupy językowe wśród uczniów tej samej klasy albo grupy językowej, gdy w szkole pojawiają się trudności w obrębie danego zagadnienia. W tym drugim przypadku pozwala nam to na wyjaśnienie niejasnego materiału swoim podopiecznym.

Języka angielskiego uczymy przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej i średniej. Zapewniamy fachowe przygotowanie do matury. Uzupełnienie oferty stanowią konwersatoria dla dorosłych.

Zapraszamy do Centrum Edukacji Nuna.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń