FPHU Jeż s.c Jerzy Strach, Bartłomiej Strach

Produkcja form wtryskowych, narzędzia do obróbki metali

Narzędzia
ul. Piłsudskiego 23, 32-050 Skawina małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
FPHU Jeż s.c Jerzy Strach, Bartłomiej Strach

Informacje

Opis działalności
W firmie Jeż zajmujemy się produkcją form wtryskowych, narzędzi do produkcji wielkoseryjnej, a także narzędzi do obróbki metali. Nasz zakład mieści się w Skawinie, a siedziba w Krakowie. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W firmie Jeż działamy prężnie już od 2004 roku. Specjalizujemy się w wykonawstwie wysokiej klasy narzędzi do produkcji wielkoseryjnej i masowej zarówno małej, jak i średniej wielkości o gabarytach płyt mocujących do 200x1000 i wadze do 1200 kg. Zajmujemy się tworzeniem form wtryskowych do tworzyw sztucznych o dowolnym stopniu skomplikowania detalu w technologii wtrysku gorącokanałowego włącznie z formami dwukomponentowymi. Nasza oferta to również:

- formy ciśnieniowe do metali,
- wykrojniki, tłoczniki, krępowniki i ciągowniki,
- przyrządy montażowe i technologiczne,
- formy prasowalnicze i wtryskowe do gumy oraz tworzyw termoutwardzalnych.

Podejmujemy się także remontów i modernizacji narzędzi także wtedy, gdy nie posiadają dokumentacji konstrukcyjnej. Polecamy też rzetelną realizację obróbki metali na obrabiarkach konwencjonalnych i CNC.

Nasze narzędzia to zawsze najwyższa jakość wykonania. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz terminowość realizacji. Zatrudniamy w naszej firmie doświadczonych pracowników, a w codziennych pracach wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt. Pozwala nam to realizować nawet skomplikowane zlecenia.

W naszej firmie stawiamy na jakość i dokładność wykonania. Dzięki temu produkowany przez nas asortyment znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu i różnych branżach co zaowocowało współpracą z licznymi mniejszymi i większymi przedsiębiorstwami.

W razie jakichkolwiek dalszych pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń