Raf-Spoiler Spoilery do aut ciężarowych i dostawczych, elementy nadwozia

Spojlery do samochodów ciężarowych i dostawczych.

Używane części samochodowe
ul. Torowa 43, 32-050 Skawina małopolskie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(12) 276 83 88
501415021
122768388
biuro@raf-spoilery.pl
Adres korespondencyjny
ul. Torowa 43, 32-050 Skawina małopolskie

Informacje

Opis działalności
Raf-Spoiler zajmuje się produkcją, sprzedażą i montażem spoilerów dachowych do samochodów dostawczych i ciężarowych wszystkich marek. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania nieprzerwanie od roku 1998 roku. Naszą siedzibą jest Skawina.
Produkty i usługi
Firma RAF-SPOILER funkcjonuje na rynku od 1998 roku. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją spoilerów do samochodów ciężarowych i dostawczych wszystkich marek, a także ich późniejszym montażem.

Jako producent z powodzeniem możemy dostosować spoiler do praktycznie każdego typu pojazdu. Nasza oferta obejmuje spoilery m.in. do samochodów takich marek, jak Fiat, Volkswagen, Renault, Citroen, DAF, Iveco, Nissan i wielu innych. Priorytetowo traktujemy jakość produktu, a także jego wytrzymałość. Nie zapominamy również o estetyce. Wykonane z najlepszych materiałów są wyjątkowo trwałe i służą na lata. Znacząco poprawiają aerodynamikę pojazdu, co z kolei umożliwia zaoszczędzenie na paliwie oraz poprawę trakcji i przyspieszenia. Obserwacje i badania wskazują, że pojazd zaopatrzony w spoiler może zaoszczędzić nawet do pół litra paliwa na każde przejechane sto kilometrów. To pozwala na szybki zwrot kosztów.
Montaż spoilerów odbywa się miejscach do tego przeznaczonych zgodnie z zaleceniami serwisów. W zależności od rodzaju zamówienia bezpośrednio z Klientem ustalamy termin realizacji.

Nasza oferta to również:
- atrapy do samochodów ciężarowych i dostawczych,
- zderzaki do samochodów ciężarowych i dostawczych.
Nasze atrapy są jakością zbliżone do oryginału jednak ich cena jest znacznie niższa.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Janusz
Zakupiony i zamontowany spoiler spełnił moje oczekiwania w stu procentach. Świetnie się spisuje, rzeczywiście aerodynamika lepsza. Polecam serdecznie.