Stiger S.C. Stanisław Gister, Elżbieta Gister

Producent bloczków betonowych

Beton
ul. Tyniecka 96, 32-050 Skawina małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Stiger S.C. Stanisław Gister, Elżbieta Gister
ul. Tyniecka 96, 32-050 Skawina małopolskie
Telefon
Stiger S.C. Stanisław Gister, Elżbieta Gister

Informacje

Opis działalności firmy Stiger S.C. Stanisław Gister, Elżbieta Gister w Skawina
Firma Stiger prowadzona przez Stanisława i Elżbietę Gister powstała w 1989 roku w Skawinie, w województwie małopolskim. Specjalnością zakładu są betonowe materiały budowlane.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie betonu. Stiger specjalizuje się w produkcji pustaków betonowych. W ofercie posiada również bloczki betonowe. Firma dba o to, żeby za swoje flagowe produkty oferować klientom jak najniższe ceny. Asortyment zakładu obejmuje również między innymi:

- pustaki żużlowe,
- pustaki szalunkowe,
- kształtki na kominy,
- żwir i piasek,
- suchy beton.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom firma gwarantuje produkty najlepszej jakości, które są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Interesanci mogą także liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zamówień .

Firma zaprasza do skorzystania z oferty zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorców. W razie pytań czy wątpliwości zachęca do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Stiger zachęca również do odwiedzenia jej siedziby w Skawinie.
Zasięg działania
Firma Stiger S.C. Stanisław Gister, Elżbieta Gister z lokalizacji: Skawina świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń