Bednarz Agencja Sprzątająca Robert Bednarz

Z nami będzie łatwiej!

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
32-010 Sulechów 125 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
505 925 105
Adres korespondencyjny
32-010 Sulechów 125 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Kompleksowe usługi sprzątania, pranie dywanów, mycie elewacji.
Produkty i usługi
Nazywam się Anita Bednarz i od 2009 roku z powodzeniem prowadzę rodzinną firmę sprzątającą. Nie jestem wielkim zakładem, molochem nastawionym tylko na zysk. Zatrudniam 7 dziewczyn, pracuję ja, mój mąż, syn i synowa. I myślę, że to właśnie wyróżnia Naszą firmę!
Dbamy o Was.

Całym sercem i ogromnym zaangażowaniem pomagamy Wam utrzymać porządek w domach, biurach. Opiekujemy się najmniejszą rzeczą w Waszym domu! Traktujemy Wasze mienie jak swoje własne!
Posiadam ogromne doświadczenie! Przez blisko osiem lat sprzątałam domy za granicami naszego państwa, domy sławnych ludzi: aktorów, osób estrady. Dzięki tej szkole nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych ( chyba, że jest to stara kabina prysznicowa z uszkodzoną strukturą).

Potrafię doradzić w kwestii sprzątania, użycia odpowiednich środków. Nie jest dla mnie także tajemnicą sprzątanie ekologiczne. Organizuję porządki pod kątem Waszych sugestii, planuję różne rozwiązania danego problemu. Dzięki temu elastycznie dopasowuje się do Waszych życzeń.

Mój personel to w pełni wykwalifikowane i oddane pracy osoby. Z ogromną starannością dobieram je do naszego grona. Są to osoby, którym zależy na pracy, które lubią sprzątać i które z uśmiechem i serdecznością chcą uczestniczyć w pomaganiu Wam. Przed przystąpieniem do pracy personel jest szkolony przeze mnie, zazwyczaj jest to tygodniowy kurs. Przekazuję im moją wiedzę, uczę organizacji pracy i mobilizuję do otwartości.

Nasza oferta jest bardzo złożona.

Znajdziecie Państwo w niej sprzątanie standardowe, pranie dywanów, pakiet "Mama i Tata mają wolne", mycie tapicerki samochodowej, odśnieżanie i koszenie przydomowe.
Zachęcam do zapoznania się z ofertą!

Życzę samych czystych domów.
Oddaję w Wasze ręce swoją wiedzę!

Anita Bednarz z rodziną

Skontaktuj się z nami:

* sprzątanie, opieka nad dziećmi, pranie dywanów

Anita Bednarz
505-925-105
kontakt@sprzatanie-bednarz.pl

* mycie tapicerki samochodowej, podjazdy, elewacja

Artur Bednarz
505-893-748
artur@sprzatanie-bednarz.pl
Marki i specjalizacje
SPRZĄTANIE MIESZKAŃ
SPRZĄTANIE BLOKÓW
SPRZĄTANIE KAMIENIC
CZYSZCZENIE DYWANÓW I WYKŁADZIN
CZYSZCZENIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ
KOSZENIE, ODŚNIEŻANIE
MYCIE ELEWACJI, MYCIE KOSTKI BRUKOWEJ
OPIEKA NAD DZIEĆMI

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń