Elpris Bartosz Więcek

Montaż systemów bezpieczeństwa i innych instalacji elektrycznych

Elektroinstalatorstwo
ul. Kasztanowa 33, 32-067 Tenczynek małopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Elpris Bartosz Więcek

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Bartosz Więcek i jestem elektrykiem. Posiadam niezbędne uprawnienia do realizacji usług. Prowadzę firmę Elpris, której siedziba znajduje się w Tenczynku, w województwie małopolskim. Zajmuję się projektowaniem i montażem systemów bezpieczeństwa oraz automatyki przemysłowej. Zapraszam.
Produkty i usługi
Jako właściciel firmy Elpris oferuję projektowanie instalacji elektrycznych w prywatnych domach, na posesjach oraz w biurach i zakładach przemysłowych. Pomagam dostosować instalację do wymogów odbiorcy oraz technicznych uwarunkowań obiektu. Zajmuję się montażem i modernizacją podstawowych instalacji, takich jak przewody elektryczne, bezpieczniki, rozdzielnie, osprzęt i aparatura elektryczna. Wszystkie instalacje są montowane według obowiązujących przepisów prawa.

Zajmuję się także montażem takich urządzeń jak:
- systemy alarmowe,
- systemy kontroli dostępu,
- systemy inteligentnego domu,
- szafy przemysłowe,
- sieci telewizyjne,
- sieci komputerowe,
- automatyka w bramach.

Zajmuję się prefabrykacją szaf przemysłowych. Projektuję je tak, aby pomagały kontrolować wszystkie procesy produkcyjne na całej linii w zakładzie. Zajmuję się także podłączeniem wszystkich instalacji elektrycznych w domu, którymi można sterować zdalnie. Aktualnie mieszkańcy mogą sterować natężeniem światła, temperaturą powietrza w pomieszczeniach, czy roletami, za pomocą aplikacji połączonej z systemem.

Działam jedynie na oryginalnych komponentach. Zapewniam fachowe doradztwo. Zapraszam do kontaktu z firmą Elpris, którą prowadzę w Tenczynku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
B
Bartosz
Polecam tego elektryka. Ma uprawnienia i co ważne podłącza wszystkie instalacje tak, że są bezpieczne! Nic nie wystaje, wszystkie kable są doskonale zabezpieczone. Fachowa robota.
D
Danielek_86
Pan Bartosz Więcek brał udział w modernizacji mojej szafy przemysłowej. Dostosował jej działanie do potrzeb linii produkcyjnej. Dzięki jego usługom mogę teraz lepiej kontrolować pracę każdego urządzenia.
D
Dodziak
Chętnie polecę tego elektryka, ponieważ bardzo szybko zrealizował dla nas usługę. Pomógł nam dopasować automatykę do bramy i wybrał najlepsze rozwiązanie dla naszej posesji. Wykonał projekt połączenia instalacji i zajął się szybkim montażem.