Bajkolandia 2 Przedszkole

Edukowanie i wychowywanie dzieci

Przedszkola prywatne
B4 44a, 32-086 Węgrzce małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
606 663 494
606663494
Adres korespondencyjny
B4 44a, 32-086 Węgrzce małopolskie

Informacje

Opis działalności
Przedszkole Bajkolandia 2 znajduje się w Węgrzcach, w powiecie krakowskim, w województwie małopolskim. Placówka funkcjonuje od 2004 roku. Naszym celem jest fachowa opieka nad dziećmi oraz ich wychowanie.
Produkty i usługi
Pierwsze lata życia są najważniejszym okresem w życiu każdego człowieka. W tym czasie młody człowiek poznaje świat, przyjmuje wiedzę i wyrabia sobie pogląd na różne sprawy. Właśnie z tego powodu opieka przedszkolna musi być profesjonalna, nakierowana na wszechstronny rozwój dziecka. Dokładnie tak jest w przedszkolu Bajkolandia 2.

O bezpieczeństwo dzieci i przekazanie im wiedzy dbają pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem. Zadbaliśmy też o to, aby budynek wraz z jego otoczeniem były przyjazne. Obiekt został wyposażony w bezpieczne meble, a ponadto zamontowaliśmy system wentylacyjny i hydranty.

Dzieciom do dyspozycji oddajemy sale lekcyjne, jadalnię, toalety i 2 pomieszczenia do zabaw. Gdy na dworze panuje ładna pogoda dzieci mogą korzystać też z placu zabaw. W każdym tygodniu nasi podopieczni uczestniczą w lekcjach dodatkowych, które są zgodne z ich zainteresowaniami. Dbamy też o kondycję fizyczną dzieci, a dodatkowo dajemy możliwość nauki języków obcych, brania udziału w warsztatach naukowych i zajęciach sportowych. Starannie przygotowany program nauczania sprawia, że nasze przedszkolaki bez trudu poradzą sobie na kolejnym etapie edukacji.

Oferta naszego przedszkola niepublicznego Bajkolandia 2 to także:
- pływanie dla dzieci,
- wycieczki dla dzieci,
- zajęcia rytmiczno-muzyczne,
- zajęcia dydaktyczne,
- zajęcia plastyczno-manualne,
- zajęcia sportowe,
- zajęcia logopedyczne,
- warsztaty teatralne,
- warsztaty ceramiczne,
- warsztaty taneczne
- angielski dla przedszkolaków.
Zapisy do naszego przedszkola trwają przez cały rok.

Serdecznie zapraszamy do przedszkola Bajkolandia 2.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń