JW. International Zajazd Kosynier

Jedyne w swoim rodzaju miejsce na wypoczynek lub imprezę okolicznościową!

Pensjonaty, hostele i ośrodki wypoczynkowe
ul. Warszawska 95, 32-087 Węgrzce małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(12) 285 83 82
JW. International Zajazd Kosynier

Informacje

Opis działalności
Zajazd Kosynier ma swoją siedzibę w Węgrzcach, na terenie powiatu krakowskiego. Prowadzimy hotel oraz restauracje. Działamy już od 2010 roku.
Produkty i usługi
Nasz zajazd to przede wszystkim miejsce idealne na wypoczynek, ale również wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Jesteśmy zlokalizowany na przedmieściach Krakowa i to tylko 5 km od centrum miasta!

Funkcjonujemy aktywnie już od ponad dziewięciu lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta noclegowa to:

- pokoje dwuosobowe,
- pokoje trzyosobowe,
- apartament do czterech osób.

Recepcja w naszym zajeździe czynna jest całą dobę. Prowadzona przez nas restauracja oferuje zarównonajlepsze dania kuchni polskiej, jak i światowej. Nasi kucharze wykorzystują wyłącznie najlepsze produkty dobierane z najlepszych upraw i hodowli.

Nasz zajazd to miejsce idealne do zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Huczne weselne, jubileuszowe urodziny czy może profesjonalne spotkanie biznesowe – wszystkie te wydarzenia idealnie wpasują się w naszą przestrzeń!

Zatrudnieni przez nas pracownicy to wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie oraz obszerną wiedzę są przygotowani na wszystkie możliwe sytuacje.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń