Andrzej Faracik Usługi Parkieciarskie

Usługi parkieciarskie w pełnym zakresie

Parkiet i panele podłogowe
32-095 Władysław 14 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Andrzej Faracik Usługi Parkieciarskie

Informacje

Opis działalności
Andrzej Faracik to właściciel firmy Usługi Parkieciarskie, która istnieje od 218 roku i zlokalizowana jest na terenie Władysławia, w województwie małopolskim. Działalność oferuje profesjonalne wykonanie usług parkieciarskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta.
Produkty i usługi
W naszej firmie od lat wykonujemy wysokiej jakości prawdziwe podłogi z drewna. Jest to surowiec, który wykorzystywany jest od stuleci i nigdy nie przestanie być modny. Drewno jest symbolem natury, trwałości oraz długowieczności. Użycie go podczas aranżacji wnętrza, sprawi, iż nabierze ono wyjątkowego, ponadczasowego wyglądu.

Zapewniamy wykonanie najwyższej jakości. Pracujemy z drewnem od wielu lat, mamy więc ogromną wiedzę i doświadczenie na temat konserwacji oraz odpowiedniej obróbki. Podłogi wykonane przez naszą firmę są trwałe i piękne.

Nasze usługi:
- parkiety drewniane,
- tarasy drewniane,
- podłogi z desek,
- mozaiki z drewna,
- cyklinowanie podłóg drewnianych,
- renowacja podłóg,
- pielęgnacja podłóg,
- konserwacja podłóg,
- lakierowanie podłóg,
- renowacja tarasów.

Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Zlecenia wykonujemy zgodnie z wymaganiami Klienta. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak również duże podmioty gospodarcze. Zapewniamy pełną satysfakcję oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Usługi Parkieciarskie, która zlokalizowana jest na terenie Władysławia w województwie małopolskim.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń