Włosań S.C. Piekarnia M. Szybowska J. Najder K. Najder

Piekarnie
ul. Łobzowska 27, 32-031 Włosań małopolskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Piekarnie. Włosań S.C. Piekarnia M. Szybowska J. Najder K. Najder ma swoją siedzibę w miejscowości Włosań w województwie małopolskim.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer (12) 27...
Firma świadczy działalność pod adresem 32-031 Włosań ul. Łobzowska 27,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Włosań S.C. Piekarnia M. Szybowska J. Najder K. Najder: [kopiuj]
Przedsiębiorstwa operujące w branży w większości oferują:
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Włosań S.C. Piekarnia M. Szybowska J. Najder K. Najder w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
A
Anna
Wspaniały chleb z chrupiącą skórką, posypany lekko mąką, Dla mnie to smak chleba z dzieciństwa. Wielkie brawa za produkt, który nie jest przesolony, jak większość na rynku. Dziękuję
K
krk
chleb krojony zwykły nie ma daty, po za tym w składzie piszę że przetwarza się mąkę.
C
cracus
Bardzo dobre pieczywo, bardzo długo "trzyma" świeżość, a nie tak jak w Krakowie po dwóch dniach nie nadaje się do jedzenia. Pozdrawiam. A mam pytanie, czy jest sklep lub market na terenie Krakowa, gdzie można by kupić to pieczywo, (a zwłaszcza na terenie podgórza)?
O
Ola
Wspaniały chleb, wszędzie takiego szukałam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.