Firma Usługowa Patpol Patrycja Krusinowska

Spedycja w krajach europejskich

Spedycja
ul. Stolarska 20, 31-031 Włosań małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
664 127 505
Adres korespondencyjny
ul. Stolarska 20, 31-031 Włosań małopolskie

Informacje

Opis działalności
Patpol to firma transportowa. Znaleźć ją można we Włosaniu, na terenie powiatu krakowskiego. Właścicielką jest Patrycja Krusinowska. Funkcjonujemy w branży od jakiegoś czasu.
Produkty i usługi
Przede wszystkim świadczymy wysokiej jakości usługi transportowe. Wykonujemy transport samochodowy. Do pracy wykorzystujemy najlepsze na rynku pojazdy ciężarowe. Jesteśmy gwarancją profesjonalizmu, terminowości i solidności. Wiemy, że najlepszy transport zawiera w sobie takie cechy jak: punktualność, przystosowanie do rodzaju wiezionego towaru, uczciwość oraz duże umiejętności kierowcy. Jesteśmy pewni, że nasza firma posiada je wszystkie.

Zaproponować możemy Państwu transport po Polsce oraz krajach Unii Europejskiej. Zazwyczaj jeździmy z towarem do: Hiszpanii, Anglii i Niemiec. W szczególnych sytuacjach nie odmawiamy kursów po całej Europie. Możecie być Państwo pewni, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największym zaangażowaniem. Wszyscy traktowani są przez nas tak samo.

Nasze flota pojazdów to nowoczesne ciężarówki przechodzące regularne przeglądy. To dzięki temu mamy pewność, że zawszedojedziemy ze wszystkim na czas.

Pracują u nas wyłącznie wykwalifikowani kierowców, którzy nie podejmują się każdego zlecenia. Podróżują po zakątkach całej Europy i doskonale znają wszystkie trasy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń