Ingraphic. Studio reklamy i poligrafii. Indyka M.

Studio reklamy i poligrafii

Reklama świetlna
ul. Stroma 1, 32-089 Wielka Wieś małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 419 12 05
Ingraphic. Studio reklamy i poligrafii. Indyka M.

Informacje

Opis działalności
Studio reklamy i poligrafii Ingraphic znajduje się w Wielkiej Wsi. Firma świadczy usługi z zakresu tworzenia reklamy i organizowania kampanii reklamowych, a także poligrafii. Na rynku działamy od wielu lat. Stale rozwijamy swoje zaplecze, które wyposażone jest w profesjonalne drukarki. Dzięki naszemu sprzętowi możemy zajmować się reklamami wielkoformatowymi, drukiem cyfrowym i drukiem offsetowym.
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu wykonanie bilbordów, reklamy świetlnej, makiety i wystawy.

Wśród naszych usług znajdą Państwo:

-drukowanie,
-projektowanie reklam,
-tworzenie stron internetowych,
-wykonanie reklamy zewnętrznej.

Nasi graficy stworzą dla Państwa przejrzystą i nowoczesną reklamę. Zadbają o jej stronę wizualną, tworząc logo, umieszczając odpowiednie zdjęcia, tło i czcionkę. Do naszych strategii reklamowych zaliczamy także tworzenie stron www dla Klienta oraz produkcję gadżetów reklamowych. Są one bardzo dobrym sposobem na marketing każdej firmy, ponieważ na przedmiotach codziennego użytku możemy wydrukować Państwa logo lub dane firmy.

W ramach druku wykonujemy wizytówki jednostronne i dwustronne składane, ulotki proste i składane w wielu formatach, plakaty, naklejki, kalendarze, teczki, pocztówki, bilety, gazetki reklamowe, katalogi dyplomy i wiele innych. Drukujemy na różnych gramaturach i rodzajach papierów. Wykonujemy zlecenia ekspresowe, które muszą być zrobione na "już" oraz zlecenia nietypowe, wymagające większego wkładu pracy i wiedzy na temat poligrafii.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Ingraphic Studio reklamy i poligrafii. Więcej szczegółowych informacji wraz z cennikiem, można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń