Gondek Sp. z o.o.

- PRODUCENT AKCESORIÓW oraz HURTOWNIA - MebloweCBA.pl - Ceny Bardzo Atrakcyjne.

Akcesoria meblowe
32-089 Wierzchowie 5 małopolskie
poniedziałek 8:00 - 17:00
wtorek 8:00 - 17:00
środa 8:00 - 17:00
czwartek 8:00 - 17:00
piątek 8:00 - 17:00
sobota 8:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(33) 876 35 25
Zakład
338763525
gondek@gondek.com.pl
Hurtownia
338763298
hurtownia@gondek.com.pl
Hurtownia
338763228
Adres korespondencyjny
32-089 Wierzchowie 5 małopolskie

Informacje

Opis działalności
ZAPRASZAMY DO SKLEPU INTERNETOWEGO: MebloweCBA.pl Drobne akcesoria meblowe: zawiasy prowadnice, metalbox fronty (drzwi meblowe i kuchenne), drzwiczki cargo, wyposażenie kuchni, kosze, wyroby z drutu, krzesła i stoły, okucia meblowe i złączne, wkręty, systemy drzwi przesuwnych, garderoby.
Produkty i usługi
Jeśli poszukujesz miejsca, w którym znajdziesz wszelkie niezbędne do konstruowania i renowacji akcesoria meblowe, z pomocą spieszy firma Gondek i prowadzony przez nią sklep internetowy wyrobyztworzyw.com.pl. Znajdziesz tutaj rozmaite dodatki i akcesoria, które będą potrzebne podczas wykonywania prac związanych z meblami. Wszystkie dostępne w sklepie elementy dadzą im nowe, długie życie, zapewniając wysoką estetykę i funkcjonalność.

Oferowane w wyrobyztworzyw.com.pl akcesoria są wykonane z wytrzymałych, wysokiej jakości tworzyw sztucznych, takich jak PE oraz LDPE. Znaczną część oferowanych produktów stanowią także wyroby z drutu, zapewniające stabilność konstrukcji meblowych.

Niezwykle popularnym rozwiązaniem są półki obrotowe. Doskonale sprawdzają się one w kuchni, gdzie dodatkowe miejsce do przechowywania naczyń i innych przedmiotów zawsze się przydaje. Mechanizm obrotowy umożliwia łatwy dostęp dokuchennych akcesoriów znajdujących się w pozornie niedostępnych miejscach, takich jak np. głębokie szafki narożne. Wykonanie i montaż półek obrotowych wymaga stosowania komandorek, kątowników czy rozetek z dodatkowymi podkładkami. We wszystkie te elementy zaopatrzysz się w naszym sklepie.

Praktyczną ekspozycję akcesoriów niezbędnych podczas gotowania zapewniają relingi kuchenne. Do ich odpowiedniego montażu potrzebne są solidne podkładki pod wkręty, które również oferuje firma Gondek.

Odpowiednie wykończenie wykonywanych lub odnawianych mebli umożliwiają eleganckie, a przy tym praktyczne, okucia meblowe. Sklep posiada je w wielu różnych kolorach i rozmiarach, aby bez trudu dopasowały się do kształtu mebla, kolorystyki drewna czy okleiny. Ważnym elementem wykończeniowym są również zaślepki w rozmaitych rozmiarach, które skutecznie ukryją widoczne śruby czy wkręty.

Korzystając z bogatej oferty sklepu internetowego wyrobyztworzyw.com.pl możesz liczyć na profesjonalną obsługę, jasne zasady dokonywania zakupów oraz częste promocje.
Zapraszamy do odwiedzin!
Marki i specjalizacje
WŁASNA PRODUKCJA AKCESORIÓW Z TWORZYW:

- zaślepki, zawieszki, ślizgacze, łączniki / podpórki, komandorki, zaciski i wiele innych
- zawiasy
- prowadnice, metalbox
- fronty (drzwi meblowe, drzwi kuchenne), drzwiczki
- cargo, kosze
- suszarki, ociekarki
- rury kolumnowe
- nogi, nóżki
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń