Mido Producent Folii Polietylenowej Rękawów Worków

Producent wyrobów z folii polietylenowej

Folie i foliowanie
ul. Rzemieślnicza 16a, 32-080 Zabierzów małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Mido Producent Folii Polietylenowej Rękawów Worków

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Mido funkcjonuje w branży od 2002 roku jako producent folii polietylenowej. Siedziba działalności znajduje się w Zabierzowie, w powiecie krakowskim, w województwie małopolskim. Właścicielką jest Krystyna Ryło, która zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Folia polietylenowa jest jednym z najpopularniejszych materiałów, znajdujących zastosowanie w produkcji oraz gospodarstwie domowym. Dzięki niewielkiej grubości jest bardzo elastyczna i odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz niskie temperatury. Jest bezwonna, co pozwala na używanie jej do przechowywania żywności, bez obaw o przenikanie niepożądanych zapachów.

Przedsiębiorstwo Mido specjalizuje się w produkcji wyrobów wykonanych właśnie z tego rodzaju materiałów. Działa na rynku już od niemal dwóchy dekad. W swojej ofercie posiada między innymi rękawy i półrękawy z folii polietylenowej. Ponadto w asortymencie znajdują się:

- folia strech,
- taśmy foliowe,
- taśmy pakowe,
- folia jonizowana,
- worki foliowe na gruz,
- worki foliowe na piasek,
- folie malarskie.

Istnieje możliwość zaopatrzenia się w folię termokurczliwą, folie ochronne, z reglanulatu oraz produkty do pakowania żywności. Tego rodzaju folie posiadają atest żywnościowy.

Więcej informacji na temat oferty otrzymają Państwo poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Anna
Kupuję ich produkty od lat są trwałe dobrej jakości i maja dobre ceny polecam!!