Abare Jakub Sęk

Z wodą radzimy sobie świetnie!

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Podlas 73, 32-067 Zalas małopolskie
(3 opinie) napisz opinię
Abare Jakub Sęk
ul. Podlas 73, 32-067 Zalas małopolskie
Telefon
Abare Jakub Sęk

Informacje

Opis działalności firmy Abare Jakub Sęk w Zalas
W 2020 roku zaczęliśmy działać na rynku. Firmę Abare zlokalizowaliśmy w Zalesie, na terenie województwa małopolskiego. Nasz właściciele to Jakub Sęk.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim usługami hydraulicznymi. Mamy w tym duże doświadczenie, gdyż współpracowaliśmy już z wieloma Klientami i realizowaliśmy wiele zleceń, w tym te skomplikowane.

W ofercie mam wykonywanie przeglądów technicznych różnego rodzaju instalacji. Przede wszystkim kontrolujemy instalacje grzewcze, instalacje gazowe oraz wodno-kanalizacyjne. Zajmujemy się centralnym ogrzewaniem oraz konserwacją instalacji gazowej.

Zakładamy nowoczesne kotłownie, w tym kotłownie gazowe. Montujemy też pompy ciepła oraz kolektory słoneczne na centralne ogrzewanie. Specjalizujemy się dodatkowo w montażu ogrzewania podłogowego. Zlecić nam można montaż przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych.

Przygotowaliśmy również montaż wentylacji mechanicznej oraz rekuperacji.

Zatrudniamy tylko doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Cechujemy się zaangażowaniem w każdą usługę. Z racji tego, że przygotowaliśmy specjalistyczne sprzęty, jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie we wcześniej ustalonym terminie.

Klientom zapewniam doradztwo w sprawach technicznych. Mamy korzystne dla obu stron ceny, gdyż liczymy się z naszymi Klientami. Chcemy trafić w ten sposób do jak największej liczby osób.

Nawiązujemy współpracę z Klientami prywatnymi oraz z przedsiębiorstwami.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Abare
Zasięg działania
Firma Abare Jakub Sęk z lokalizacji: Zalas świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
J
Janek
Kotłownie olejowe stawiają bardzo szybko. Nie sprawia im to problemów.
A
Aleksander
Mam do nich zaufanie. Wiele razy razem współpracowaliśmy i już niejedno widziałem. Ogrzewanie założone idealnie.
M
Małgosia
Nie można mieć zastrzeżeń do tych prac hydraulicznych. Widać, że bardzo się starają. Montaż ogrzewania podłogowego jest tu na pierwszym miejscu.

Słowa kluczowe