Urbicum Sp. z o.o.

Producent drukarek 3D

Drukarnie i poligrafia
ul. Długopolska 64, 32-087 Zielonki małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 383 04 30
Adres korespondencyjny
ul. Długopolska 64, 32-087 Zielonki małopolskie

Informacje

Opis działalności
Spółka Urbicum znajduje się w Zielonkach, w województwie małopolskim. Powstała w 2015 roku. Zajmujemy się produkcją nowoczesnych drukarek 3D. Dla naszych Klientów biznesowych i branż wytwórczych oferujemy usługę druku 3D. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Nasz produkt cechuje szybkość pracy. W porównaniu do innych drukarek urządzenia Urbicum pracują nawet 5 razy szybciej, zachowując przy tym tą samą jakość. Posiadają duże pole robocze i pozwalają na druk wielkogabarytowych części samochodowych, sprzętu AGD lub ram rowerowych. Mają niskie koszty eksploatacji. Wydruk ramy rowerowej to koszt ok. 120 zł za materiał i zużytą energię, a trwa jedynie 30 godzin. Drukarki są niezwykle wytrzymałe i nie potrzebują częstej konserwacji. Cechuje je odporność na kurz, wibracje, czy zakłócenia z sieci elektrycznej. Drukować można na praktycznie wszystkich możliwych materiałach termoplastycznych, a testowanie nie powoduje utraty gwarancji.

Warto jest wdrożyć do swojej firmy nasze urządzenia. Drukarki Urbicum dostarczają elementy stworzone z dokładnością do 0,1 mm. Ponadto posiadają specjalny ultrapłaski stół roboczy oraz stół ciśnieniowy, dzięki którym wyciąganie wydruku jest bardzo proste.

Dzięki naszym urządzeniom możecie Państwo wykonać:
- prototypy urządzeń,
- modele 3D.

Ponadto Klienci mogą skorzystać z usługi drukowania 3D w naszej siedzibie. Już wiele firm sportowych, inżynieryjnych i motoryzacyjnych nawiązało z nami współpracę. Drukujemy wielkoformatowe elementy z bardzo dużą dokładnością. Drukujemy z poliamidów.

Możemy zaproponować nasze profesjonalne drukarki 3D w leasingu w bardzo atrakcyjnej ofercie.

Zapraszamy do kontaktu z firma Urbicum, a na pewno razem dobierzemy dla Państwa odpowiedni produkt. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń