FHU Witold Klimczak

SAUNAWIS Budujemy sauny od podstaw w każdym wnętrzu

Budowa i wyposażenie saun
34-606 Świdnik 119 małopolskie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
537 139 815
Adres korespondencyjny
34-606 Świdnik 119 małopolskie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
SAUNAWIS Sauny Fińskie Na Wymiar. Planujesz budowę sauny? Nasza oferta jest dla Ciebie! Wykonujemy sauny na poddaszu, w skosach i w każdym wnętrzu wskazanym przez Klienta.Budujemy sauny od podstaw. Projektujemy sauny, przygotowujemy kosztorys oraz zapewniamy serwis. Świadczymy usługi na wysokim poziomie. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami drewna i wyposażenia.
Produkty i usługi
Od 2015 roku zajmujemy się budową saun fińskich. Jest to idealne miejsce na relaks i ucieczkę od codziennych obowiązków. Tworzymy je pod indywidualny wymiar pomieszczenia, w którym ma powstać. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dopasowujemy się do potrzeb Klientów i obiektu. Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, hoteli, pensjonatów i obiektów użyteczności publicznej.

Saunę fińską możemy wykonać niemalże w każdym wnętrzu. Pracę rozpoczynamy od projektu, przygotowujemy też kosztorys. Następnie budujemy saunę i jej wyposażenie oraz uruchamiamy.

Do jej budowy stosujemy wysokiej jakości boazerię. Nasza oferta zawiera:
- sauny Combi,
- sauny fińskie,
- sauny infrared,
-sauny zewnętrzne.

Oprócz tego oferujemy dodatkowe wyposażenie do sauny takie jak klimatyczne oświetlenie LED, panele z cegieł himalajskich i głośniki hermetyczne. Zapewniamy także serwis saun i ich modernizację.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!
Certyfikaty
Jesteśmy partnerami Polskiego Towarzystwa Saunowego, które propaguje zasady poprawnego korzystania z saun oraz działa na rzecz promowania kultury saunowania w Polsce.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
Barbara
Sauny od Saunawis to idealne pomieszczenia na relaks. Budują je szybko, wnętrze jest ładne, można też dobrać dodatki takie jak głośniki czy panele z solą himalajską.
D
Daniel
Cieszę się, że im zaufałem. Wahałem się nad budową sauny, ale ich oferta mnie przekonała. Nie mogłem dokonać lepszego wyboru, ekipa z Saunawis szybko zbudowała mi saunę. Spędzam w niej teraz wiele czasu.