Mackostal. ZHU

Produkujemy garaże z dachem dwuspadowym

Budowa i wyposażenie garaży
34-623 Janowice 167 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(48) 600 22 12
Adres korespondencyjny
34-623 Janowice 167 małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo MackStal specjalizuje się w produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Właścicielem istniejącej od 1993 firmy jest Krzysztof Macko. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Janowicach , w województwie małopolskim.
Produkty i usługi
W ofercie firmy MackoStal znajdą Państwo wysokiej jakości konstrukcje blaszane. Dwudziestosiedmioletnia obecność na rynku pozwoliła nam zdobyć doświadczenie w tego typu produkcji oraz znacząco poszerzyć asortyment. Kładziemy nacisk na jakość. Do konstrukcji stosujemy najlepsze materiały oraz dbamy o ich wykończenie. Dzięki temu nasze produkty są nie tylko wyjątkowo funkcjonalne, ale i estetyczne.

W naszej ofercie znajda Państwo między innymi:

- garaże blaszane,
- garaże akrylowe,
- kojce dla psów,
- pawilony handlowe,
- hale stalowe,
- hale magazynowe,
- narzędziownie.

Tworzymy zarówno według gotowych wzorców, jak i dostosowujemy się do indywidualnego zamówienia Klienta, zapewniając szeroki wybór kolorów.

Nasza wiedza pozwala nam na realizację nawet skomplikowanych projektów, przy czym zawsze staramy się zagwarantować naszym Klientom korzystną cenę. Pomożemy Państwu wybrać produkt dostosowany do wymagań i oczekiwań, a dodatkowo proponujemy montaż większości naszych konstrukcji.

Zapraszamy do kontaktu oraz do skorzystania z oferty firmy MackoStal z Janowic.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń