Mackostal ZHU

Produkujemy wiaty na maszyny rolnicze

Budowa i wyposażenie garaży
34-623 Janowice 167 małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Mackostal ZHU

Informacje

Opis działalności
W 1993 roku otworzyliśmy firmę Mackostal. Znaleźć nas można w Janowicach, w województwie małopolskim. Naszym właścicielem jest Krzysztof Macko.
Produkty i usługi
Działamy w branży jako producent garaży oraz innych konstrukcji wykonanych z wysokiej jakości blachy. Dbamy o to, by blacha była zarówno trwała, jak i estetyczna. Wykonujemy budowle z blachy ocynkowanej. Malujemy je farbą antykorozyjną.

Proponujemy Państwu:

- garaże akrylowe,
- garaże blaszane,
- garaże wielostanowiskowe,
- wiaty,
- wiaty otwarte,
- kojce dla psów.

Cechą, która odróżnia nas od innych producentów, jest to, że jesteśmy w stanie wyprodukować hale blaszane o nietypowych konstrukcjach. Przyjmujemy zlecenia na duże przestrzenie. Dokładnie trzymamy się wytycznych dostarczonych przez Klientów. Zapewniamy, ze hale, jakie mamy w ofercie znajdą swoje zastosowaniejako hale magazynowe, hale handlowe. Poza tym proponujemy garaże na maszyny rolnicze lub zabudowy urządzeń.

Do realizacji konstrukcji używamy kątowników i ceowników zimnogiętych. Wszystko dokładnie konserwujemy farbą antykorozyjną. Na dach garażu kładziemy blachę trapezową, którą wcześniej ocynkowaliśmy ogniowo.

Specjalnie z myślą o Klientach prowadzimy budowę hal z kolorowej blachy akrylowej. Za sprawą tego istnieje możliwość wyboru koloru z palety kolorów Ral. Uzupełnienie naszej oferty są:

- bramy uchylne,
- dachy dwuspadowe bądź ze spadem na jedną stronę,
- furtki,
- okna,
- ścianki działowe blaszane,
- okucia maskujące.

Zapraszamy do skorzystania z usług - Mackostal
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Maksymilian
Fajnie pomyślane konstrukcje. Garaże akrylowe bardzo ładne i mocne. Trochę inny pomysł, a świetnie się sprawdza. Dla mnie ekstra.
T
Thomson
Sprawnie, szybko i solidnie :)