PPHU Konstal

Produkcja, transport i montaż garaży blaszanych

Budowa i wyposażenie garaży
34-620 Jodłownik 102 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
667 127 830
Adres korespondencyjny
34-620 Jodłownik 102 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Konstal to przedsiębiorstwo z Oświęcimia, w województwie małopolskim. Firma, której właścicielem jest Andrzej Kurnik działa od 1999 roku, a w 2001 roku rozpoczęła produkcję swoich sztandarowych konstrukcji, czyli garaży blaszanych. Oferta jest jednak znacznie bardziej rozbudowana i przeznaczona zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.
Produkty i usługi
Garaże blaszane to konstrukcje wyróżniające się wytrzymałością, funkcjonalnością i atrakcyjnymi cenami. Najlepsze i najtańsze produkuje firma Konstal. Jej garaże nadają się do zabezpieczania samochodów i innych pojazdów oraz używane są jako magazyny, pomieszczenia gospodarcze i schowki budowlane. Najprostsze garaże blaszane znajdujące się w ofercie przedsiębiorstwa mają 3 metry szerokości i 5 długości i wykonane są z kształtowników ocynkowanych. Możliwe jest zamówienie garaży z bramami dwuskrzydłowymi i uchylnymi, nie tylko w odmianie jednostanowiskowej, ale też wielostanowiskowej. Blacha może zostać zamaskowana, a dach można zamówić w formie płaskiej, jednospadowej i dwuspadowej. W najbardziej rozbudowanych konstrukcjach garaże mają wzmocnioną konstrukcję, rynny, drzwi oraz okna.

Klienci, którzy poszukują większej przestrzeni, np. na maszyny rolnicze mogą zamówić wiaty o wysokości wjazdu do 3 metrów i szerokości obiektu sięgającej 10 metrów.

Konstal poza wymienionymi konstrukcjami oferuje również:
-kojce dla psów,
-wiaty na drewno,
-domki narzędziowe,
-hale namiotowe,
-tunele foliowe,
-bramy garażowe.

Firma produkuje bramy dwuskrzydłowe i uchylne, a także drzwi garażowe. Mogą być ocieplane albo nieocieplane.

Ponadto klienci mogą zakupić kontenery w odmianie składanej, transportowej i mieszkalnej oraz kupić ogrodzenia budowlane. Uzupełnieniem oferty są słupki ogrodzeniowe, profile stalowe oraz kształtowniki.

Wszystkie wymienione konstrukcje są przez Konstal nie tylko produkowane, ale też dostarczane własnym transportem na wskazane miejsce i precyzyjnie montowane.

Więcej informacji dotyczących firmy Konstal i jej konstrukcji można znaleźć na stronie internetowej. Znajdują się tam dodatkowe zdjęcia i można złożyć zamówienie. Dodatkowe pytania najlepiej kierować na adres e-mailowy albo telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe