Usługi Stolarskie "Jonmar"

Producent i Montaż Schodów, Mebli oraz Drzwi Drewnianych

Stolarze
34-734 Kasinka Mała 654 małopolskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 08:00 - 16:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
606 253 242
Adres korespondencyjny
34-734 Kasinka Mała 654 małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Jesteśmy firmą zajmującą się świadczeniem usług stolarskich już od 1995 roku. Posiadamy własną, dobrze wyposażoną stolarnię, co umożliwia nam dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów. Naszym klientom zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę. Specjalizujemy się w produkcji schodów, drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych, kuchni, szaf, łóżek, zabudów itp.
Swoim klientom oferujemy kompleksowe wykonanie usług począwszy od bezpłatnego pomiaru, fachowego doradztwa, projektu, a następnie wykonania produktu i montażu u klienta.
Na swoje produkty udzielamy gwarancji.
Mamy doświadczenie w produkcji oraz eksporcie artykułów stolarskich. Wykonywaliśmy drzwi dla całego osiedla mieszkaniowego w Szwecji. W swoich projektach najczęściej wykorzystujemy tarcicę dębową, sosnową, świerkową, bukową, jesionową, a także drewno egzotyczne.
Opis działalności
Jesteśmy firmą zajmującą się świadczeniem usług stolarskich już od 1995 roku. Posiadamy własną, dobrze wyposażoną stolarnię, co umożliwia nam dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów.
Produkty i usługi
producent schodów, producent drzwi drewnianych, meble drewniane, fronty drewniane, usługi stolarskie, schody drewniane, łóżka drewniane, meble pokojowe, meble kuchenne, meble na wymiar, mebel na zamówienie, drzwi drewniane, drzwi z drewna litego, drzwi wewnętrzne z drewna, drzwi zewnętrzne lite, meble z drewna, produkcja schodów, producenci schodów drewnianych, meble drewniane na zamówienie, schody drewniane na zamówienie,transport gratis, gwarancja, realizacja nietypowych zamówień, pełna obsługa począwszy od pomiaru aż po montaż.
Marki i specjalizacje
W ramach świadczonych usług stolarskich Firma „Jonmar” wykonuje:
schody
drzwi zewnętrzne
drzwi wewnętrzne
drzwi nietypowe
łóżka
szafy
zabudowy
meble pokojowe
meble kuchenne
meble łazienkowe
i inne wyroby z drewna
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Oświęcim, Tarnów, Nowy Sącz, Myślenice, Nowy Targ, Limanowa, Sucha Besk., Kraków, Zakopane, Wadowice

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń