Tartak Piekarczyk sp. j. Adam Piekarczyk Józef Piekarczyk

Tarcica obrzynana równoległa.

Tartaki
34-734 Kasinka Mała 786 małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
606900862
Może cię zainteresować
Tartak Piekarczyk sp. j. Adam Piekarczyk Józef Piekarczyk

Informacje

Opis działalności
Piekarczyk to tartak zlokalizowany w miejscowości Kasinka Mała, zarządzany przez Adama i Józefa Piekarczyków. Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości więźb dachowych, krawędziaków, desek szalunkowych i wielu innych produktów drewnianych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tartaku.
Produkty i usługi
Jako tartak działamy na rynku od wielu lat. Klientom dostarczamy produkty drewniane wysokiej jakości, profesjonalnie obrobione i spełniające nawet najwyższe wymagania. Poza własną obróbką drewna świadczymy także szereg innych usług. W ich skład wchodzi między innymi transport zakupionych materiałów w wyznaczone przez odbiorcę miejsce. Usługa ta jest zupełnie darmowa przy złożeniu większego zamówienia. Na specjalne życzenie przecieramy dostarczone nam przez Klienta drewno.

Tarcica obrzynana równoległa:
- więźby dachowe,
- krawędziaki,
- deski szalunkowe,
- łaty,
- impregnacja,
- drewno okrągłe iglaste,
- trociny,
- zrzyny.

Swoją ofertę dostosowujemy do wszelkich potrzeb Klienta. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy, który zapewnia nam szybką realizację zleceń i fachowe wykonanie. Systematycznie podążamy też za nowoczesnymi rozwiązaniami i jeśli istnieje taka możliwość, wdrążamy je do naszej firmy. Oferowane przez nas produkty posiadają certyfikat FSC.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń