Tartak Piekarczyk sp. j. Adam Piekarczyk Józef Piekarczyk

Sprzedaż desek budowlanych i więźby dachowej

Tartaki
34-734 Kasinka Mała 786 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tartak Piekarczyk sp. j. Adam Piekarczyk Józef Piekarczyk
34-734 Kasinka Mała 786 małopolskie
NIP
7371656081
Telefon
Może cię zainteresować
Tartak Piekarczyk sp. j. Adam Piekarczyk Józef Piekarczyk

Informacje

Opis działalności firmy Tartak Piekarczyk sp. j. Adam Piekarczyk Józef Piekarczyk w Kasinka Mała
Tartak Piekarczyk został założony przez Adama i Józefa Piekarczyka. Nasza siedziba znajduje się w Kasince Małej, w województwie małopolskim. Głównym profilem naszej działalności jest obróbka drewna oraz produkcja więźby dachowej i innych elementów konstrukcji budowlanych.
Produkty i usługi
Na terenie naszej firmy działają dwa tartaki pionowe i jeden taśmowy, dzięki którym w krótkim czasie obrabiamy drewno według zamówienia Klienta. Surowiec pozyskujemy z terenów Nadleśnictw Małopolski i Żywiecczyzny. Materiał posiada certyfikat FSC, co oznacza, że wycinka drzew jest prowadzona w taki sposób, aby nie degradowała ona struktury i bogactw lasów. Za nim drewno zostanie oznaczony znakiem FSC, jego producent musi skontrolować każdy z etapów pozyskiwania surowca, aż po jego obróbkę oraz dostawę do Klienta.

Oferta naszego tartaku to:
- więźba dachowa,
- deski szalunkowe,
- krawędziaki,
- łaty,
- drewno okrągłe iglaste,
- trociny,
- zrąbka.

Poza sprzedażą wymienionych produktów świadczymy również usługi tartaczne, do których należy między innymi impregnacja drewna. Odpowiednio przeprowadzony proces zabezpieczania łat, desek i więźby dachowej chroni surowiec przed destrukcyjnym działaniem grzybów, pleśni, bakterii i owadów.

Uzupełnieniem oferty jest przecieranie drewna okrągłego oraz transport drzewa za pomocą specjalistycznych ciągników siodłowych.

Zapraszamy do kontaktu - Tartak Piekarczyk w Kasince Małej.
Zasięg działania
Firma Tartak Piekarczyk sp. j. Adam Piekarczyk Józef Piekarczyk z lokalizacji: Kasinka Mała świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń