Tartak Piekarczyk sp. j. Adam Piekarczyk Józef Piekarczyk

Sprzedaż desek budowlanych i więźby dachowej

Tartaki
34-734 Kasinka Mała 786 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tartak Piekarczyk sp. j. Adam Piekarczyk Józef Piekarczyk
34-734 Kasinka Mała 786 małopolskie
Telefon
Może cię zainteresować
Tartak Piekarczyk sp. j. Adam Piekarczyk Józef Piekarczyk

Informacje

Opis działalności firmy Tartak Piekarczyk sp. j. Adam Piekarczyk Józef Piekarczyk w Kasinka Mała
Tartak Piekarczyk został założony przez Adama i Józefa Piekarczyka. Nasza siedziba znajduje się w Kasince Małej, w województwie małopolskim. Głównym profilem naszej działalności jest obróbka drewna oraz produkcja więźby dachowej i innych elementów konstrukcji budowlanych.
Produkty i usługi
Na terenie naszej firmy działają dwa tartaki pionowe i jeden taśmowy, dzięki którym w krótkim czasie obrabiamy drewno według zamówienia Klienta. Surowiec pozyskujemy z terenów Nadleśnictw Małopolski i Żywiecczyzny. Materiał posiada certyfikat FSC, co oznacza, że wycinka drzew jest prowadzona w taki sposób, aby nie degradowała ona struktury i bogactw lasów. Za nim drewno zostanie oznaczony znakiem FSC, jego producent musi skontrolować każdy z etapów pozyskiwania surowca, aż po jego obróbkę oraz dostawę do Klienta.

Oferta naszego tartaku to:
- więźba dachowa,
- deski szalunkowe,
- krawędziaki,
- łaty,
- drewno okrągłe iglaste,
- trociny,
- zrąbka.

Poza sprzedażą wymienionych produktów świadczymy również usługi tartaczne, do których należy między innymi impregnacja drewna. Odpowiednio przeprowadzony proces zabezpieczania łat, desek i więźby dachowej chroni surowiec przed destrukcyjnym działaniem grzybów, pleśni, bakterii i owadów.

Uzupełnieniem oferty jest przecieranie drewna okrągłego oraz transport drzewa za pomocą specjalistycznych ciągników siodłowych.

Zapraszamy do kontaktu - Tartak Piekarczyk w Kasince Małej.
Zasięg działania
Firma Tartak Piekarczyk sp. j. Adam Piekarczyk Józef Piekarczyk z lokalizacji: Kasinka Mała świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń