P.P.H.U. Konstal Andrzej Kurnik

Pojemne i wytrzymałe garaże oraz kontenery

34-620 Krasne-Lasocice 102 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
505 036 609
Adres korespondencyjny
34-620 Krasne-Lasocice 102 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Konstal znajduje się w miejscowości Krasne-Lasocice, w powiecie limanowskim, w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Andrzej Kurnik, zajmuje się produkcją kontenerów i garaży. Działa na rynku od 2001 roku.
Produkty i usługi
Konstal to lider wśród producentów konstrukcji metalowych. Oferuje klientom rozwiązania wytrzymałe, funkcjonalne i estetyczne. Powstają z najlepszych jakościowo materiałów, takich jak stal i są starannie łączone. Odporność na warunki atmosferyczne i korozję zapewnia ocynkowanie poszczególnych elementów i ich pomalowanie. Dotyczy to szczególnie kontenerów i garaży produkowanych w zakładzie. Dostępne kontenery to konstrukcje składane, spawane i mieszkalne. Doskonale nadają się do przewożenia ładunków, składowania materiałów oraz prowadzenia działalności handlowej lub usługowej.Z kolei garaże wytwarzane przez przedsiębiorstwo to przede wszystkim znane i cenione blaszaki. Można zamówić je w różnych odmianach, np. z płaskim lub spadzistym dachem i drzwiami różnego typu.

Poza kontenerami i garażami Konstal zajmuje się też produkcją i sprzedażą takich konstrukcji jak:
-bramy garażowe uchylne
-bramy garażowe dwuskrzydłowe
-drzwi garażowe
-kojce dla psów
-wiaty na drewno
-szklarnie
-hale namiotowe
-wiaty
Wiaty można stosować m. in. jako garaże dla maszyn rolniczych.

Inne produkty dostępne w ofercie to słupki ogrodzeniowe, ogrodzenia panelowe przydatne na budowach oraz takie elementy metalowe jak kształtowniki, profile i słupki ogrodzeniowe.

Dla wygody klientów konstrukcje są dowożone na wskazane miejsce i za darmo montowane. Co więcej płatności można dokonać internetowo lub przy odbiorze.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Konstal. Więcej, w tym dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia oraz cennik, znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zakupu najlepiej kontaktować się telefonicznie lub mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń