Proinstal Barbara Marciniec

Projektujemy, nadzorujemy, pomagamy

Biura projektowe
ul. Kościuszki 81A, 34-600 Limanowa małopolskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Proinstal Barbara Marciniec

Informacje

O nas
Firma PROINSTAL zajmuje się kompleksowym opracowaniem dokumentacji projektowej w branży instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Firma PROINSTAL łączy wieloletnie doświadczenie w branży. Każdy klient jest dla nas ważny, każdy projekt jest dla nas indywidualnym wyzwaniem, niezależnie czy jest to dom czy hala zakładowa, czy jest to przyłącz do sieci czy projekt kanalizacji w całej gminie. To właśnie dla naszych klientów łączymy terminowość z wysoką jakością opracowań i rozwiązań projektowych.

Podejmujemy się projektów zarówno dla inwestorów indywidualnych, jak i jednostek samorządowych, deweloperów, przedsiębiorstw czy pracowni architektonicznych.

Projektujemy, nadzorujemy, pomagamy.

Realizacje:

Wśród naszych klientów jest wielu inwestorów prywatnych, przedsiębiorców, zarządców nieruchomości, instytucji administracji publicznej, pracowni architektonicznych oraz firm wykonawczych.

Wykonaliśmy wiele projektów wewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dla budynków zarówno mieszkalnych jednorodzinnych jak i zamieszkania zbiorowego oraz usługowych i użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola, urzędy, remizy OSP itp.).

Opracowaliśmy wiele kilometrów sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, deszczowej oraz sieci gazowej.

Współpracujemy z szeregiem pracowni architektonicznych przy opracowywaniu dokumentacji dla nowych obiektów mieszkaniowych, usługowych, hal produkcyjnych oraz użyteczności publicznej.
Opis działalności
Firma PROINSTAL zajmuje się kompleksowym opracowaniem dokumentacji projektowej w branży instalacyjno-sanitarnej. Początki naszej firmy sięgają 1970 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Limanowie, w województwie małopolskim.
Produkty i usługi
Firma Proinstal zajmuje się kompleksowym opracowaniem dokumentacji projektowej w branży instalacyjno-sanitarnej. Wykonujemy koncepcje, projekty budowlane, budowlano wykonawcze oraz kosztorysy nakładcze i inwestorskie. Wykonujemy zarówno projekty nowych inwestycji jak i rozbudowy, modernizacje istniejących obiektów. Prowadzimy nadzory autorskie i inwestorskie. Doradzamy przy wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań technicznych oraz najprostszych procesów inwestycyjnych.

Opracowujemy kompleksową dokumentację instalacji:
- centralnego ogrzewania
- wod-kan i ciepłej wody użytkowej
- instalacji gazowej
- kotłowni
- węzłów cieplnych
- przyłączy sieci cieplnych
- przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych
- przyłączy gazowych
- automatyki węzłów cieplnych i kotłowni

Wykonujemy projekty instalacyjne zarówno dla budynków indywidualnych jak i obiektów mieszkaniowych, usługowych i hal produkcyjno-magazynowych.

Projektujemy zarówno w oparciu o tradycyjne sprawdzone technologie jak i najnowsze rozwiązania technologiczne.

Oprócz tego, firma prowadzi nadzory inwestycji w branży instalacyjno-sanitarnej - firma rzetelnie reprezentuje interesy inwestora na budowie oraz nadzoruje prace budowlane.

Więcej informacji na temat działalności firmy można znaleźć na stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu, oraz korzystania z specjalistycznych usług firmy Proinstal.
Marki i specjalizacje
WYDRUKI

Wydruki wielkoformatowe, ksero dokumentacji, bindowanie skanowanie oraz wydruki CAD są nieodzownie związane z profilem działalności firmy. Posiadając wysokiej jakości sprzęt - kserokopiarki, bigownice, skanery, plotery, umożliwiamy wykorzystanie go również dla Państwa potrzeb.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń