Przedszkola Niepubliczne i Żłobek "Chatka Małego Skrzatka"

ZAPRASZAMY DO KRAINY PEŁNEJ PRZYGÓD, WRAŻEŃ I NIEZAPOMNIANYCH RADOSNYCH CHWIL.

Przedszkola prywatne
ul. Krakowska 8, 34-600 Limanowa małopolskie
poniedziałek 06:30 - 17:30
wtorek 06:30 - 17:30
środa 06:30 - 17:30
czwartek 06:30 - 17:30
piątek 06:30 - 17:30
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
602 280 514
Adres korespondencyjny
ul. Krakowska 8, 34-600 Limanowa małopolskie

Informacje

Opis działalności
Przedszkole Limanowa. Wczesne wspomaganie dla dzieci niepełnosprawnych. Przedszkole integracyjne
Produkty i usługi
NASZE PRZEDSZKOLE: – jest czynne od godz. 6:30 -17:30 – jest przystosowane dla dzieci od 2,5 lat – wykwalifikowana kadra pedagogiczna służy pomocą zarówno dzieciom jak i rodzicom (w przedszkolu prowadzony jest nadzór pedagogiczny) – prowadzi terapię wczesnego rozwoju dziecka – umożliwia kontakt z zatrudnionym w naszej placówce psychologiem i pedagogiem specjalnym – do przedszkola można zapisać dzieci na 5 godzin (niższa opłata) – posiadamy wyposażenie przedszkola służące do wczesnego rozwoju dzieci (prowadzimy nieodpłatnie kółka zainteresowań: teatralne, przyrodnicze, plastyczne)
-domowa atmosfera, naukę poprzez zabawę, sprawiają że pociechy są radosne, szczęśliwe i pełne zapału do odkrywania otaczającego świata – zapraszamy również dzieci niepełnosprawne, by mogły cieszyć się, bawić i uczyć ze swoimi rówieśnikami –w naszym przedszkolu jest domowe wyżywienie, z własnych wyrobów – z radością powitamy i otoczymy indywidualną opieką każdego maluszka
Jesteśmy placówką, która wchodzi naprzeciw potrzebą rodziców, a tym samym i ich maluszkom.

Żłobek czynny jest od godz. 6:30 do 17:30. Przyjmujemy dzieci w wieku od 7 miesiąca do 3 roku życia dziecka. Ogromną uwagę zwracamy na indywidualny rozwój każdego dziecka. Ciągle rozwijamy wachlarz zajęć dodatkowych. Kadra pracownicza stale podnosi swoje kwalifikacje.

Zapisy odbywają się od 1 marca do 31 marca

KONTAKT:

Mordarka 680
Oddział w Przyszowej (Budynek OSP) Przyszowa 480
tel: 602 280 815

Centrum Terapeutyczne dla dzieci
Limanowa ul.Kościuszki 35 w budynku Centrum Medycznego Wrona.


Proponujemy pogodne, beztroskie i radosne dzieciństwo Waszych Maluchów, gdzie nauka będzie zabawą a zabawa przyjemnością. Zrobimy wszystko by doświadczanie świata przez dzieci było nieustanną dlaNich przygodą, niosącą za sobą wiele praktycznej wiedzy i umiejętności. Razem z wychowawcami zbudujemy atmosferę ciepła rodzinnego, wzajemnego zaufania i pełnej akceptacji, aby dzieci powracały do nas co dzień uśmiechnięte i radosne.
Marki i specjalizacje
Nie zapomnieliśmy również o dzieciach niepełnosprawnych – ich również serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola – domowego ogniska. Będą tutaj czuć się bezpiecznie, szczęśliwie i razem ze swoimi rówieśnikami będą poznawać świat...Obiekt został tak przystosowany aby mogły poruszać się dzieci nawet na wózkach inwalidzkich.
Przedszkole Limanowa
Przedszkole prywatne niedaleko Limanowej w miejscowości Mordarka
Przedszkole integracyjne Limanowa
Wczesne wspomaganie Limanowa

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń