Kul-Tur Przewozy autokarowe

Wynajem busa z kierowcą

Przewozy autokarowe
ul. Reja 23, 34-600 Limanowa małopolskie
(1 opinia) napisz opinię
Kul-Tur Przewozy autokarowe

Informacje

Opis działalności
Spółka Kul-Tur Przewozy Autokarowe należy do Andrzeja i Pawła Kulaka i znajduje się w Limanowej, w województwie małopolskim. Transportem osób prywatnych oraz firm zajmujemy się od 1990 roku. Posiadamy doświadczenie w obsłudze Klienta, a także w organizowaniu wycieczek krajowych i zagranicznych. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Spółka Kul-Tur Przewozy Autokarowe zapewnia Państwu możliwość wynajmu komfortowych i luksusowych autokarów oraz busów, które dowiozą was w każdy zakątek świata. Naszym celem jest dotrzeć na miejsce szybko i bezpiecznie. Dlatego korzystamy z szerokiej floty pojazdów, dostosowanej do potrzeb Klientów. W swojej ofercie posiadamy duże i wygodne autokary na wycieczki dla grup zorganizowanych, a także mniejsze luksusowe busy.

Pojazdy przechodzą regularne kontrole i wyposażone są w pasy bezpieczeństwa oraz systemy amortyzujące, które ograniczają możliwość przewrócenia się busa. Wnętrze pojazdu zawiera wygodne fotele, klimatyzację i przyciemniane szyby, dzięki którym nawet najdłuższa podróż staje się przyjemna.

Kierowcy to doświadczone i kulturalne osoby, które cały czas czuwają nad bezpieczeństwem i komfortem wszystkich podróżnych. Ściśle przestrzegają przepisów drogowych, znają wiele tras krajowych i międzynarodowych oraz potrafią radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Do naszej oferty należy:
- transport osób krajowy,
- transport osób zagranicę,
- transfer na lotnisko,
- wyjazdy biznesowe,
- wyjazdy na pielgrzymkę,
- wyjazdy na imprezy sportowe.

Oferujemy także przewóz osób na imprezy okolicznościowe, takie jak wieczór panieński i kawalerski, wesela, spotkania rodzinne i inne.

Przygotowaliśmy eleganckie modele pojazdów dla osób zmierzających na konferencję lub spotkanie biznesowe.

Zapraszamy do kontaktu ze spółką Kul-Tur Przejazdy Autokarowe z Limanowej. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Andrzej
Polecam firme Kul-Tur mają świetnie przygotowaną flotę, dobre ceny i co najważniejsze współpraca pofesjonalna i przyjemna.