Be Glamour Studio Urody Karolina Zelek

Piękny makijaż do ślubu

Salony i gabinety kosmetyczne
Rynek 19, 34-600 Limanowa małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Be Glamour Studio Urody Karolina Zelek

Informacje

Opis działalności
Studio Urody Be Glamour powstało w 2014 roku. Nazywam się Karolina Zelek i jestem jego właścicielką. Znaleźć mnie można w Limanowej, na terenie województwa małopolskiego. W moim salonie świadczę usługi takie jak makijaż permanentny, oczyszczanie twarzy i depilacja. Wykonuję także makijaże ślubne i manicure.
Produkty i usługi
Każdy z nas chce być piękny każdego dnia. Jednak nie o wszystko da się zadbać samemu. Codziennie oddziaływają na nas liczne niekorzystne czynniki, powodując pogorszenie wyglądu skóry i paznokci. Z pomocą studia urody Be Glamour Klientki mogą cieszyć się pięknym wyglądem i promienieć. Moje usługi dotyczą zabiegów kosmetycznych głównie dla Pań. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe, dzięki czemu gwarantuje wysoką jakość usług.

W ofercie mojego salonu znajdą Panie usługi manicure i pedicure. Proponuję przede wszystkim manicure biologiczny, manicure klasyczny z malowaniem, manicure francuski i japoński oraz manicure hybrydowy. Ostatni pozwala na zachowanie pięknego wyglądu paznokci na dłużej. Gdy już trzeba go usunąć, zapewniam ściągnięcie lakieru hybrydowego wraz z położeniem odpowiedniej odżywki. Wykonuję także zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp, w których skład wchodzi peeling, masaż, maska i parafina. W ofercie znajduje się również manicure męski.

Poza tym nakładam hennę na brwi i rzęsy. Pozwala ona na uzyskanie atrakcyjnego spojrzenia i poprawę rysów twarzy małym kosztem. Brwi malowane henną długo utrzymują swój kolor i nie wymagają codziennego malowania.

Proponuję także depilację:

* wąsik,
* broda,
* baczki,
* pachy,
* ręce,
* nogi całe + bikini,
* łydki + kolana,
* bikini,
* plecy,
* tors.

Wykonują również makijaż dzienny, wieczorowy, ślubny oraz permanentny. W ramach zabiegów pielęgnacyjnych na twarz prowadzę mezoterapię bezigłową, oxybrazję, peeling kawitacyjny + maska kremowa, mikrodermabrazję diamentową i czyszczenie twarzy.
Dodatkowo świadczę usługi pielęgnacyjne na całe ciało. Wlicza się do tego:

* peeling ciała,
* zabieg wyszczuplający RF (fale radiowe),
* oxybrazja,
* czekoladowy relaks,
* mezoterapia bezigłowa na cellulit i rozstępy.

Zapraszam do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń