MS Recykling Firma produkcyjno handlowa Marek Sułkowski

Skupujemy wiązki i przewody elektryczne

Utylizacja odpadów
ul. Rzeczna 7, 34-600 Limanowa małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 855 018
503418607
Adres korespondencyjny
ul. Rzeczna 7, 34-600 Limanowa małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Skup i recykling kabli i przewodów. Zadzwoń a przyjedziemy. Skupujemy przewody elektryczne od firm i osób prywatnych. Właścicielem firmy MS Recykling jest Marek Sułkowski. Nasza siedziba znajduje się w Limanowej, w Małopolsce.
Produkty i usługi
Skupujemy wszelkiego rodzaju przewody i wiązki elektryczne od firm i osób prywatnych. Naszym głównym celem jest doprowadzenie planety do porządku i uratowanie jej przed niekorzystnymi odpadami. Dzięki profesjonalnym sprzętom jesteśmy w stanie oddzielić miedź i aluminium od izolacji, które potem możemy wykorzystać.

Oferujemy skup wszelkiego rodzaju przewodów i kabli, jak na przykład telefonicznych, energetycznych, elektrycznych, samochodowych, komputerowych czy ścinek. Niezależnie od wielkości jesteśmy w stanie przyjąć wszystko i jesteśmy zainteresowani każdą ilością tychże odpadów.

Zapewniamy odbiór produktów we własnym zakresie od Klientów. Wykwalifikowani pracownicy stanowiący naszą firmę potrafią dokładnie dokonywać recyklingu i utylizacji odpadów. Dbamy o środowisko i wierzymy,że nasza misja pozwoli nam trwać dłużej na tej planecie.

Wykorzystywanie najnowszej technologii pozwala na odzysk niemal całości czystego granulatu metali pochodzenia pokablowego bez strat. Zapewniamy uczciwe i możliwie najwyższe ceny za wszelkie dostarczone nam produkty.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej bądź kontaktu.
Marki i specjalizacje
SKUP, SPRZEDAŻ I RECYKLING KABLI
SKUP, SPRZEDAŻ I RECYKLING PRZEWODÓW
SKUP, WIĄZEK SAMOCHODOWYCH
SKUP, SPRZEDAŻ GRANULATU MIEDZI
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń