MS Recykling Firma produkcyjno handlowa Marek Sułkowski

Profesjonalne usługi recyklingu i utylizacji odpadów

Recykling
ul. Rzeczna 7, 34-600 Limanowa małopolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
501 855 018
503418607
Adres korespondencyjny
ul. Rzeczna 7, 34-600 Limanowa małopolskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Marek Sułkowski jest właścicielem firmy MS Recykling, która świadczy usługi recyklingu i utylizacji odpadów od 2013 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Limanowej, na terenie województwa małopolskiego. Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Produkty i usługi
Skupujemy przewody elektryczne od firm i osób prywatnych. Dzięki profesjonalnym liniom do recyklingu oddzielamy miedź i aluminium od izolacji. Zarówno miedź, aluminium jak i izolacja nadaje się do ponownego wykorzystania.

Oferujemy Państwu skup kabli elektrycznych, energetycznych, telefonicznych, komputerowych, wiązek samochodowych, ścinek - niezależnie od wielkości, odpadów poprodukcyjnych, złomu kabli, a także wiele innych przedmiotów. Jesteśmy zainteresowani każdą ilością. Cenę kabla ustalamy na podstawie procentowej zawartości miedzi w otulinie.

Wykorzystujemy najnowszą technologię co pozwala na odzysk w niemalże stu procent czystego granulatu metali pochodzenia pokablowego bez żadnychstrat. Zapewniamy najwyższe ceny, ponieważ jesteśmy ostatnim ogniwem w utylizacji przewodów. Granulat miedzi i aluminium sprzedajemy bezpośrednio do największych firm w Polsce i UE.

Zapewniamy odbiór przewodów czy innych produktów od klienta własnym transportem. Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy dokładnie dokonają recyklingu oraz utylizacji odpadów. Dbamy o środowisko i wierzymy, że jest to nasza misja. Z oferty mogą skorzystać zarówno firmy, jak i Klienci indywidualni. Z chęcią nawiążemy stałą współpracę.

Chętnych zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej celem poznania szczegółowej oferty. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
SKUP, SPRZEDAŻ I RECYKLING KABLI
SKUP, SPRZEDAŻ I RECYKLING PRZEWODÓW
SKUP, WIĄZEK SAMOCHODOWYCH
SKUP, SPRZEDAŻ GRANULATU MIEDZI
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, lubelskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Krystian
To świetnie, że takie firmy świadczące recykling istnieją i próbują coś zmienić. Odpowiednio zadbają o wszelkie kable czy inne przewody.
A
Anna
Oferują wysokie ceny za skupowane kable czy przewody. Naprawdę polecam, jest to firma z misją, która dba o naszą planetę. Pomóżmy im zanim będzie na to za późno!