Prospekt Firma lingwistyczna Jadwiga Struzik

Zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych i dzieci

Szkoły i kursy językowe
ul. Zielona 15, 34-600 Limanowa małopolskie
(2 reviews) napisz opinię
Prospekt Firma lingwistyczna Jadwiga Struzik
ul. Zielona 15, 34-600 Limanowa małopolskie
Telefon
Prospekt Firma lingwistyczna Jadwiga Struzik

Informacje

Opis działalności firmy Prospekt Firma lingwistyczna Jadwiga Struzik w Limanowa
Siedziba naszej firmy lingwistycznej Prospekt znajduje się w Limanowej w województwie małopolskim. Właścicielką firmy jest Jadwiga Struzik.
Produkty i usługi
Prowadzimy szkołę językową, w której naszym celem jest skuteczna nauka języka angielskiego. Znajomość języka w obecnych czasach jest niewątpliwie nie tylko potrzebna, ale często nawet niezbędna! Dlatego do naszej szkoły zgłaszają się osoby w różnym wieku, zarówno dorośli, jak i dzieci. Prowadzimy kursy dla dzieci od lat 4, młodzieży i dorosłych, które odbywają się w grupach od dwóch do sześciu osób - dzięki temu możemy zapewnić indywidualne podejście do każdego ucznia.

Nasze zajęcia trwają od 45 do 120 minut, dla osób chętnych organizujemy też zajęcia dodatkowe. Wszelkie lekcje prowadzone są przez doświadczonych profesjonalistów z dużą wiedzą oraz wymaganymi certyfikacjami. Zapewniamy naukę w oparciu o metodę komunikatywną. Prowadzimy zajęcia na poziomie początkującym oraz zaawansowanym.

Uzupełnienie naszych usług stanowi pomoc w przygotowaniu się do różnego rodzaju testów językowych, jak na przykład IELTS, czy też TOEFL.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej szkoły językowej!
Zasięg działania
Firma Prospekt Firma lingwistyczna Jadwiga Struzik z lokalizacji: Limanowa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
O
Olo_zej
Angielski u mnie kulał więc postanowiłem wziąć się porządnie za naukę. Znajomy polecił mi tę szkołę i to był strzał w dziesiątkę! Naprawdę jestem bardzo zadowolony.
A
Anita
Zdecydowanie polecam ich kursy, mój syn przychodzi tutaj na kurs dla początkujących i widzę, że z zajęć na zajęcia coraz lepiej sobie radzi. Świetni nauczyciele i bezstresowa atmosfera.