Bramy Garażowe MSK Sławomir Żuczek

Producent bram garażowych i automatyki do bram

Bramy i ogrodzenia
ul. Starowiejska 89B/19, 34-730 Mszana Dolna małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
664 413 624
Adres korespondencyjny
ul. Starowiejska 89B/19, 34-730 Mszana Dolna małopolskie

Informacje

Opis działalności
Firma MSK Bramy garażowe została założona w 2015 roku w Mszanie Dolnej, w województwie małopolskim. Należy do Sławomira Żuczka. Specjalizujemy się w produkcji bram garażowych i przemysłowych. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością jest produkcja solidnych i trwałych bram garażowych. Nasze produkty, są zgodne ze standardami i normami wyznaczonymi przez Unię Europejską. Przechodzą testy i badania, które wykazują ich trwałość, a także funkcjonalność.

Oprócz produkcji i sprzedaży zajmujemy się również bezpłatnym pomiarem i wyceną Państwa zamówienia. Nasza kadra przyjeżdża do danego lokalu i tworzy szczegółowy projekt. Następnie zajmujemy się montażem urządzeń.

Każdy towar, który sprzedajemy, podlega serwisowi gwarancyjnemu i pogwarancyjnemu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam uporać się z praktycznie każdą usterką.

Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo produkty takie jak:
- bramy garażowe,
-bramy przemysłowe,
- automatyka do bram,
- akcesoria do bram,
- wózki do bram,
- domofony,
- wideodomofny.

Sprzedajemy bramy segmentowe, uchylne, rozwierne, rolowane, szybkobieżne i przeciwpożarowe.

Oferujemy także automatykę do bram, czyli napędy do bram garażowych, wyjazdowych skrzydłowych, przemysłowych, przesuwnych, szlabanów i systemów sterowania radiowego. Nasi dostawcy to czołowi producenci, którzy swoje produkty dostarczają Klientom na całymświecie.

Bramy garażowe idealnie nadają się do użytkowania w garażach domów wielorodzinnych i jednorodzinnych. Stanowią bardzo dobrą izolację akustyczną i termiczną.

Bramy przemysłowe można używać w stacjach diagnostyki pojazdów, magazynach, halach itp. Bramy przeciwpożarowe, są skonstruowane z najlepszych materiałów ognioodpornych. Klasa odporności ogniowej bram przesuwnych wynosi EI1120, EI60, EI30.

Bramy możemy wykonać na indywidualne zamówienie Klienta idobrać rozmiary do jego potrzeb.

Posiadamy także domofony i wideodomofony, które montujemy w budynkach. Istnieje możliwość połączenia panelu domofonu z instalacją telefoniczną, aby ułatwić Państwu korzystanie z urządzenia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy MSK Bramy garażowe. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe