Wyspa Mszanka Spółka z.o.o.

Odnajdź swoją energię...

Salony SPA i odnowa biologiczna
ul. Zielona 2, 34-730 Mszana Dolna małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wyspa Mszanka Spółka z.o.o.

Informacje

Opis działalności
W Centrum WySPA Mszanka zajmujemy się świadczeniem usług jako SPA już od 2003 roku. Nasza placówka mieści się w Mszanie Dolnej na terenie województwa małopolskiego. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Wyspie Mszanka działamy już od ponad półtorej dekady. Jesteśmy wysokiej jakości centrum boutique spa położonym w samym sercu Beskidu Wyspowego w malowniczej miejscowości Mszana Dolna, a dokładniej przy zbiegu dwóch rzek co na pewno uroczy Państwa wspaniałymi widokami i dostarczy ogrom atrakcji. W naszym centrum przede wszystkim kładziemy nacisk na prostotę spa, w której można odnaleźć harmonię i spokój.

Dla nas najważniejszy jest nasz gość, do którego zawsze podchodzimy indywidualnie. Chcemy, aby zapomniał on o swoich codziennych stresach i w pełni mógł zregenerować siły.

Nasze centrum podzielone jest na następujące strefy:

- Strefa Wellness: basen, jacuzzi, zjeżdżalnia wodna, bicze wodne, wodospad, jacuzzi, sauna sucha, sauna infrared, grota solna, fitness oraz siłownia,
- Strefa SPA: gabinet zabiegowy, gabinet masażu oraz gabinet manicure/pedicure,
- Strefa Przyrody: grill oraz ogródki,
- Strefa Restauracyjna: restauracja, kawiarnia oraz taras,
- Strefa Hotelowa: pokoje noclegowe oraz hol, gdzie można wyciszyć zmysły.

Oferujemy również zajęcia z fitnessu, aqua aerobicu oraz jazdy konnej. Po wcześniejszym uzgodnieniu organizujemy konferencje, przyjęcia świąteczne, urodziny i spotkania biznesowe.

Oferta naszego Spa obejmuje przede wszystkim rytuały relaksacyjne, masaże, zabiegi wyszczuplająco-modelujące, a także wszelkie zabiegi mające na celu pielęgnację ciała i twarzy. Wykonujemy również specjalistyczni zbiegi oczyszczające, a nawet leczenie trądziku. Warto wspomnieć, że podejmujemy się także wykonania profesjonalnych makijaży zarówno dziennych jak i wieczorowych.

Wykonujemy również zabiegi nawilżająco-normalizujące instytutu Biodroga, zabiegi odmładzające, czy też zabiegi dla cery naczynkowej.

Na terenie naszego ośrodka znajdą Państwo wypożyczalnię rowerów, stół do bilardu, a także profesjonalne stoły do ping-ponga.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń