Marek Macuga Firma handlowo produkcyjno usługowa

Skup i sprzedaż bydła rzeźnego

Drewno opałowe
34-730 Olszówka 347 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Marek Macuga Firma handlowo produkcyjno usługowa
34-730 Olszówka 347 małopolskie
NIP
7371367603
Telefon
Email
Marek Macuga Firma handlowo produkcyjno usługowa

Informacje

Opis działalności firmy Marek Macuga Firma handlowo produkcyjno usługowa w Olszówka
Firma prowadzona przez Marka Macugę powstała w 1997 roku w Mszanie Dolnej, w województwie małopolskim. Specjalnością zakładu jest sprzedaż trzody chlewnej.
Produkty i usługi
Firma specjalizuje się w skupie i sprzedaży bydła rzeźnego. Skup od rolników odbywa się na terenie województwa małopolskiego, opolskiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego, podkarpackiego, śląskiego, wielkopolskiego oraz łódzkiego. Firma zajmuje się skupem trzody chlewnej. Świadczy również w tym zakresie usługi transportowe. Oferuje atrakcyjne ceny skupu świń, tak, aby zadowolić stałych i nowych kontrahentów.

W zakres czynności wykonywanych przez firmę wchodzą również usługi tartaczne. Dostępne w asortymencie firmy produkty to między innymi:

- brykiet opałowy,
- kostka opałowa,
- drewno opałowe,
- drewno budowlane.

Ponadto firma zajmuje się transportem drewna.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom firma gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

W razie pytań, czy wątpliwości należy skontaktować się z firmą telefonicznie lub mailowo.

Firma zaprasza do skorzystania z oferty.

Aktualności

trzoda chlewna

16.09.2023

Marek Macuga prowadzi renomowany skup trzody chlewnej z siedzibą w Mszanie Dolnej. Od wielu lat zajmuje się pozyskiwaniem świń. Oferuje szeroki wybór zwierząt różnych ras, wieku i wielkości. Proces skupu odbywa się w sezonie jesienno-zimowym, co pozwala świniom przybrać na wadze i być gotowymi do sprzedaży na wiosnę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży Marek Macuga stał się zaufanym źródłem wysokiej jakości trzody chlewnej.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń