Vistal Producent Garaży Blaszanych Artur Czop

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Vistal.

Budowa i wyposażenie garaży
34-652 Rupniów 211 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
693 344 132
Adres korespondencyjny
34-652 Rupniów 211 małopolskie

Informacje

Opis działalności
Przede wszystkim zajmujemy się produkcją garaży blaszanych oraz innych konstrukcji ze stali. Nasza firma Vistal działa na rynku już od dłuższego czasu. Siedziba znajduje się w Rupniowie, na terenie województwa małopolskiego, a właścicielem jest Artur Czop.
Produkty i usługi
Odznacz nas spore doświadczenie w produkcji oferowanych budowli. Sprzedaliśmy już pokaźną sumę garaży. U nas najważniejsza jest jakość produktów, a co za tym idzie materiałów, z których są tworzone, Staramy się odpowiednio dobrać materiały i zamontować zamówioną konstrukcję. Wiemy, że wtedy Klient będzie w pełni zadowolony.

Oferta firmy obejmuje:

• bramy garażowe,
• garaże blaszane,
• konstrukcje stalowe,
• kioski,
• pomieszczenia gospodarcze,
• kojce,
• wiaty.

Zaproponować możemy także transport naszych konstrukcji. Wykorzystujemy do tego odpowiednio przygotowane samochody dostawcze. Dostarczamy zamówienie we wskazane miejsce i zapewniamy profesjonalny montaż. Zatrudniamy najlepszych i wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki temu możemy służyć radą i pomocą w doborze odpowiednich materiałów. Chcemy, żeby nasi Klienci byli zadowoleni z zakupu i w dalszym ciągu wracali do nas przy kolejnych inwestycjach.

Gwarantujemy terminową realizację zlecenia i rozsądne ceny. Z doświadczenia wiemy, że zakupy prosto od producenta są najbezpieczniejszą formą, gdyż to my za wszytko odpowiadamy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Vistal.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń