Bombram Producent bram garażowych

Najlepsze drzwi garażowe na rynku

Bramy i ogrodzenia
34-623 Szczyrzyc 118 małopolskie
(4 opinie) napisz opinię
Bombram Producent bram garażowych

Informacje

Opis działalności
Firma Bombram powstała w 1997 roku. Nasza siedziba znajduje się w Szczyrzycu, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem jest Bąbel.
Produkty i usługi
Dzięki dużemu wieloletniemu doświadczeniu możemy pochwalić się tysiącami zrealizowanych zamówień. Trudnimy się produkowaniem bram garażowych uchylnych, bram garażowych dwuskrzydłowych oraz drzwi stalowych.

Obecnie świadczymy usługi na terenie całej Polski. Wszystko za sprawą idealnego przygotowania. Mamy dobrze wykwalifikowanych pracowników, którzy idealnie znają się na swojej pracy. Wiemy, że z racji tak silnie działające pracy, nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna.

Nasi Klienci mogą liczyć na produkty solidne z długą żywotnością, indywidualne zamówienia, krótkie terminy oraz bezpieczne i szybkie dostawy.

W ofercie posiadamy:

- BRAMY GARAŻOWE UCHYLNE,
- BRAMY GARAŻOWE DWUSKRZYDŁOWE,
- DRZWI STALOWE,
- AUTOMATY.

Zapewniamy transport wszystkich wytwarzanych przez nas produktów. Posiadamy specjalnie przygotowane do przewozu drzwi garażowych samochody. Nasze specjalne elementy automatyki cechują się ty, że zwiększają użyteczność oraz bezpieczeństwo. Z racji ich wykorzystania dużo prościej można korzystać z bram. Pogoda nie ma już takiego znaczenia, gdyż wszytko można zamknąć lub odtworzyć za pomocą jednego pilota.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
E
Edytka
Drzwi stalowe są bardzo ładne. Do tego mocne i solidne.
B
Basia
Automatyka do bram działa idealnie. Wiele razy były sytuacje, w których mogłaby nie zadziałać, a to się nie wydarzyło.
G
Grzegorz
Bramy do garażu mają w bardzo dobrej cenie. Świetnie, że akurat ja na nich trafiłem. Lubię dokładne wykonanie i estetykę.
B
BETON
Bardzo dobrze spisują się bramy tego producenta. Mam je dwie i nie mogę na żądną z nich narzekać. Polecam.