Bombram Producent bram garażowych

Sprzedajemy napędy do bram i drzwi

Siłowniki i automatyczne napędy do bram
34-623 Szczyrzyc 118 małopolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(18) 332 02 55
Bombram Producent bram garażowych

Informacje

Opis działalności
Firma Bombram zlokalizowana jest w Szczyrzycu, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem jest Janusz Bąbel. Od 1997 roku funkcjonujemy w branży.
Produkty i usługi
Wiemy, że nasza długa obecność na rynku, dała nam możliwość realizacji ogromnej liczby zamówień. Przede wszystkim trudnimy się produkcją bram garażowych uchylnych, bram garażowych dwuskrzydłowych oraz drzwi stalowych.

Ofertę kierujemy do mieszkańców całej Polski i też w ostatnim czasie właśnie do nich coraz częściej docieramy. Dzieje się tak, gdyż jesteśmy porządnie przygotowani do wszelkich usług. Pracują u nas jedynie dobrze wykwalifikowani pracownicy. Nie boją się ciężkiej pracy i pomogą Państwu na każdym etapie współpracy. Z dumą stwierdzamy, że dzięki temu nasza marka rośnie w siłę.

Produkty, jakie produkujemy, wyróżniają się: długą żywotnością, indywidualnym dopasowaniem, krótkimterminem oczekiwania oraz bezpieczną i szybką dostawą wraz z montażem.

Nasza oferta to:

- BRAMY GARAŻOWE UCHYLNE,
- BRAMY GARAŻOWE DWUSKRZYDŁOWE,
- DRZWI STALOWE,
- AUTOMATY.

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy transport wszystkich produktów z asortyment. Służą nam do tego specjalnie przygotowane samochody.

To, co warto podkreślić, to idealnie działające elementy automatyki do bram. Za ich sprawą zwiększa się użyteczność oraz bezpieczeństwo bram i drzwi. Prościej i szybciej korzysta się z naszych produktów. A dodatkowo można cały mechanizm odtworzyć za pomocą jednego pilota.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń