Mp-Stal Emil Pagacz

Konstrukcje stalowe
34-623 Szczyrzyc 154 małopolskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Telefon
882 844 856

Informacje

Mp-Stal Emil Pagacz działa w branży Konstrukcje stalowe. Siedziba firmy znajduje się w województwie małopolskim w miejscowości Szczyrzyc.
Pracownicy Mp-Stal Emil Pagacz udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 882 844 856
Z przedstawicielem firmy Mp-Stal Emil Pagacz możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 34-623 Szczyrzyc 154. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Mp-Stal Emil Pagacz, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
W
Z
N
WIESŁAW z Niepolomic
Dziękuję pracownikom firmy mp-stał za profesjonalne podejście do wykonania zlecenia.dzisiaj dostarczono i złożono zamówiony garaż.stan garażu idealny,blachy zabezpieczone w transporcie,dostawa szybsza niż planowana.10gwiazdek.
G
Grzegorz
Firma z profesjonalnym podejściem do klienta jak również do realizacji wykonania garażu. Wszystko dopasowane idealnie, bramy chodzą na dotyk. Konstrukcja dobrze pospawana, nie porysowana. Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy i polecam wszystkim :Jeśli chcecie solidny garaż to tylko w MP-STAL go dostaniecie.
P
Paweł
Najlepsza firma produkująca garaże. Bardzo fachowa pomoc w doradztwie garażu, kontakt z firmą na bieżąco. Solidna konstrukcja oraz staranne wykonanie, profesjonalne obróbki blacharskie, żadne tam zagięcia czy wgnioty jak inni to robią. Garaż prezentuje się znakomicie. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrych fachowców, a nie tylko od brania kasy za szmelc.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.